Povezane vesti

Anđela i Zvezdan u akciji bez pokrivača Đuričićeva raširila noge i namestila se, Slavnić bez blama joj pokazao umeće…

Anđela i Zvezdan u akciji bez pokrivača Đuričićeva raširila noge i namestila se, Slavnić bez blama joj pokazao umeće…

Alo 22.01.2023
Zvezdan i Anđela se opustili, pa otpočeli vrele igrarije. Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić opustili su se tokom ležanja na krevetu, te su otpočeli razmenjivanje nežnosti, ali bez porivača. Printscreen Slavnić se u jednom trenutku našao na… »
Filip nikad sramnije ponizio maju Nastao opšti rat, a onda on zaurlao na nju "Ti si moja kućna ku*vetina"

Filip nikad sramnije ponizio maju Nastao opšti rat, a onda on zaurlao na nju "Ti si moja kućna ku*vetina"

Alo 22.01.2023
Maja odbila Filipovu naredbu, istakla da nije čistačica. Filip Car zamerio je Maji Marinković jer ne želi da održava hijijenu prostora u kom borave. Ti ako ne želiš da ti mi sređuješ rehab, teraj se u pi*ku materinu - rekao je Car. Nisam ja tvoj… »
Anđela i Zvezdan ponovo u žestokoj akciji Ona zajecala od jačine Slavnić joj do kraja ispunio sve njene fetiše i doveo je…

Anđela i Zvezdan ponovo u žestokoj akciji Ona zajecala od jačine Slavnić joj do kraja ispunio sve njene fetiše i doveo je…

Alo 22.01.2023
Zvezdan se trudio da zadovovolji svaku fantaziju svoje lepše polovine, te je leteo po krevetu, pokazavši da je u punoj snazi. Zvezdan Slavnić odlučio je da pribudi Anđelu Đuričić kako bi sebi dali oduška ispod pokrivača i krenuli sa ljubavni… »
"Ja NIKADA NEĆU skakati do plafona" Anđela ponovo demantovala samu sebe, nakon što je Zvezdan ostavio zbog njene drugarice…

"Ja NIKADA NEĆU skakati do plafona" Anđela ponovo demantovala samu sebe, nakon što je Zvezdan ostavio zbog njene drugarice…

Alo 22.01.2023
Sve je pogazila. Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić legli su u krevet, te su se tom prilikom prepustili strastima. Nakon nekoliko trenutaka, usledila je i vrela akcija, od koje se tresao hotel. Njih dvoje su menjali poze, pa se na kraju Anđela popela… »

Vesti dana »