Povezane vesti

Saša Popovića u teškom stanju: Operacija zakazana po hitnom postupku

Saša Popovića u teškom stanju: Operacija zakazana po hitnom postupku

Svet & Skandal 23.01.2023
Operacija Saše Popovića nije bila bezazlena Saša Popović nedavno je imao hitnu operaciju nakon koje se dobro oporavio, te je sada nastavio s poslom i snimanjima. Popović je potvrdio da je operisao žučnu kesu, a da su mu lekari savetovali hitnu… »
Saša Popović morao hitno da se operiše: "Bio sam na magnentoj rezonanci i tada su videli da moram to da rešim, sada je sve…

Saša Popović morao hitno da se operiše: "Bio sam na magnentoj rezonanci i tada su videli da moram to da rešim, sada je sve…

Blic 23.01.2023
Saša Popović otkrio je da je nedavno operisao žučnu kesu, te da su mu tada lekari savetovali hitnu intervenciju nakon pregleda. - Operisao sam žučnu kesu. Bio sam na magnentoj rezonanci i tada su videli da moram da operišem, pa sam to odmah i… »
Saša Popović hitno morao na operaciju: Otišao na magnetnu i lekari mu odmah savetovali intervenciju! Evo kako se sad oseća

Saša Popović hitno morao na operaciju: Otišao na magnetnu i lekari mu odmah savetovali intervenciju! Evo kako se sad oseća

Kurir 23.01.2023
Saša Popović nedavno je imao hitnu operaciju nakon koje se dobro oporavio, te je sada nastavio s poslom i snimanjima. Popović je potvrdio da je operisao žučnu kesu, a da su mu lekari savetovali hitnu intervenciju nakon pregleda. - Operisao sam… »

Vesti dana »