Povezane vesti

Toliko p*rnića, a moje slike problem Elmu napali fanovi zbog fotošopa, ona im brutalno odgovorila a evo kakva je bomba nekad…

Toliko p*rnića, a moje slike problem Elmu napali fanovi zbog fotošopa, ona im brutalno odgovorila a evo kakva je bomba nekad…

Kurir 24.01.2023
Elma Sinanović našla se na meti javnosti i udaru pratilaca na svom Instagram profilu zbog fotošopa, ali i estetskih korekcija koje je radila. Pevačica je priznala da ne zna još uvek dobro da koristi fotošop aplikaciju, ali da se trudi da nauči, i… »
Elmu su prozivali zbog fotošopa: Pevačica sada priznala: Probala sam sama da se ulepšam, da li imam rogove uživo?

Elmu su prozivali zbog fotošopa: Pevačica sada priznala: Probala sam sama da se ulepšam, da li imam rogove uživo?

Blic 24.01.2023
Pevačica Elma Sinanović nedavno se suočila sa kritikama zbog previše fotošopiranih fotografija na Instagramu. Ona je sada priznala da je probala sama da se ulepša u aplikaciji, ali da joj to nije pošlo za rukom. "Dobro, jeste i u pravu su, javno… »
Prozivali je zbog Fotošopa, pa sve priznala - probala sam! Elma progovorila o "ulepšavanju" - Pogledajte imam li rogove!

Prozivali je zbog Fotošopa, pa sve priznala - probala sam! Elma progovorila o "ulepšavanju" - Pogledajte imam li rogove!

Mondo 24.01.2023
Elma Sinanović se našla na meti kritika zbog lošeg korišćenja Fotošopa, posle čega je otvoreno priznala da ona to ne zna da radi. Elma Sinanović se našla na meti kritika zbog lošeg korišćenja Fotošopa, posle čega je otvoreno priznala da ona… »

Vesti dana »