Povezane vesti

Pavlović: Juventus je veliki klub, ali sam trenutno fokusiran na Salcburg

Pavlović: Juventus je veliki klub, ali sam trenutno fokusiran na Salcburg

Politika 26.01.2023
RIM – Fudbaler Salcburga i srpski reprezentativac Strahinja Pavlović potvrdio da je dobio ponudu da pređe u torinski Juventus, prenosi italijanski „Gazeta delo sport”. Italijanski list navodi da su se skauti Juventusa okrenuli Pavloviću, pošto… »
Pavlović o ponudi Juventusa: To je veliki klub, ali...

Pavlović o ponudi Juventusa: To je veliki klub, ali...

Večernje novosti 26.01.2023
Fudbaler Salcburga i srpski reprezentativac Strahinja Pavlović potvrdio je da je dobio ponudu da pređe u torinski Juventus, prenosi italijanski "Gazeta delo sport" FOTO: N. Paraušić Italijanski list navodi da su se skauti Juventusa okrenuli… »
Pavlović: Juventus je veliki klub, ali sam fokusiran na Salcburg

Pavlović: Juventus je veliki klub, ali sam fokusiran na Salcburg

Dnevnik 26.01.2023
RIM: Fudbaler Salcburga i srpski reprezentativac Strahinja Pavlović potvrdio da je dobio ponudu da pređe u torinski Juventus, prenosi italijanski "Gazeta delo sport". Italijanski list navodi da su se skauti Juventusa okrenuli Pavloviću, pošto je Jakub… »
Da li se nešto „krčka“?: Strahinja Pavlović o prelasku u Juventus – „Recimo da postoji interes…“

Da li se nešto „krčka“?: Strahinja Pavlović o prelasku u Juventus – „Recimo da postoji interes…“

Hot sport 26.01.2023
Da li Vlahović i Kostić dobijaju još jednog Srbina u Juventusu? Čini se da torinski klubovi jako cene srpske igrače. U Juventusu igraju Dušan Vlahović i Filip Kostić, dok za Torino nastupaju Nemanja Radonjić, Saša Lukić i Vanja… »

Vesti dana »