Povezane vesti

"Volećeš me i za pet meseci" Zvezdan ostavio Anđelu nakon Aninog ulaska, ona prolila gorke suze! Ridala na sav glas (video)

"Volećeš me i za pet meseci" Zvezdan ostavio Anđelu nakon Aninog ulaska, ona prolila gorke suze! Ridala na sav glas (video)

Kurir 28.01.2023
Rijaliti učesnik Zvezdan Slavnić odlučio je da raskine sa Anđelom Đuričić nakon ulaska njegove bivše žene Ane Ćurčić. Naime, Zvezdan je u izolaciji odlučio da stavi tačku na odnos sa Đuričićevom. - Razmišljao sam i odlučio da se… »
Zvezdan raskinuo s anđelom zbog Ane! O bivšoj ženi sve najbolje, a s ljubavnicom ne želi do kraja Zadruge - šok razgovor

Zvezdan raskinuo s anđelom zbog Ane! O bivšoj ženi sve najbolje, a s ljubavnicom ne želi do kraja Zadruge - šok razgovor

Mondo 28.01.2023
Zvezdan Slavnić je doneo odluku i ostavio Anđelu Đuričić posle mesec dana veze, nakon što mu je bivša žena Ana Ćurčić ušla u Zadrugu. Zvezdan Slavnić je doneo odluku i ostavio Anđelu Đuričić posle mesec dana veze, nakon što mu je bivša… »
Večeras Zvezdana čeka još veći pakao! Ulazak ove žene u Zadrugu biće mu nova noćna mora - posle Ane stiže i ona!

Večeras Zvezdana čeka još veći pakao! Ulazak ove žene u Zadrugu biće mu nova noćna mora - posle Ane stiže i ona!

Mondo 28.01.2023
Večeras će u Zadruzi biti novih ubacivanja, pa će Zvezdan Slavnić i Ana opet biti u centru pažnje, jer im stiže neko dobro poznat. Večeras će u Zadruzi biti novih ubacivanja, pa će Zvezdan Slavnić i Ana opet biti u centru pažnje, jer im stiže… »
Sve spremno za novi skandal! U Zadrugu ulazi i ona! najbolja Anina i Zvezdanova drugarica, svi je znaju iz rijalitija!

Sve spremno za novi skandal! U Zadrugu ulazi i ona! najbolja Anina i Zvezdanova drugarica, svi je znaju iz rijalitija!

Kurir 28.01.2023
Pored ulaska bivše nevenčane supruge Zvezdana Slavnića Ane Ćurčić, produkcija je zadrugarima pripremila još jedno iznenađenje. Naime, kako su najavili večeras će biti vanredna ubacivanja. Gostujući u emisiji "Između dve vatre", Jovana Novakov… »
Uznemirujuće! Zvezdan svom snagom krenuo nožem! Izgubio razum kad mu je ušla bivša, razlupao pola imanja! Užas

Uznemirujuće! Zvezdan svom snagom krenuo nožem! Izgubio razum kad mu je ušla bivša, razlupao pola imanja! Užas

Kurir 28.01.2023
Zvezdan Slavnić pobesneo je nakon što mu se u rijaliti šou programu "Zadruga" pridružila bivša nevenčana supruga Ana Ćurčić, koju je prevario sa Novljankom Anđelom Đuričić. Zvezdan je, nakon što se suočio sa Anom, prvo polupao pola imanja… »
Vanredno ubacivanje: Večeras u "Zadrugu" ulazi Anina najbolja drugarica: Svi je znate iz rijalitija, evo ko je ona

Vanredno ubacivanje: Večeras u "Zadrugu" ulazi Anina najbolja drugarica: Svi je znate iz rijalitija, evo ko je ona

Blic 28.01.2023
Sinoć se tlo popularnog rijaliti šoua uzdrmalo do maksimuma. Došlo je do neviđenog preokreta kada se na vratima Bele kuće pojavila nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, Ana Ćurčić. Odmah po ulasku, Ana je sela prekoputa Zvezdana i Anđele… »
"Tebi je Arkan poklonio pištolj" Moka Slavnić zaplakao uživo u emisiji, glas mu zadrhtao zbog ubistva koje je počinio…

"Tebi je Arkan poklonio pištolj" Moka Slavnić zaplakao uživo u emisiji, glas mu zadrhtao zbog ubistva koje je počinio…

Kurir 28.01.2023
Zoran Moka Slavnić, proslavljeni košarkaš i otac Zvezdana Slavnića, zaplakao je uživo u emisiji kada je pričao o ubistvu koje je počinio njegov sin. "Kad se desio taj nesrećan slučaj, Zvezdan nije ubica, ubica ima nameru da ubije, njemu se to… »
"Tebi je arkan poklonio taj pištolj": Moka Slavnić o razgovoru s roditeljima momka kojeg je ubio njegov sin Zvezdan

"Tebi je arkan poklonio taj pištolj": Moka Slavnić o razgovoru s roditeljima momka kojeg je ubio njegov sin Zvezdan

Mondo 28.01.2023
Moka Slavnić zaplakao u emisiji dok je govorio o sinu Zvezdanu koji je služio zatvorsku kaznu zbog ubistva. Moka Slavnić zaplakao u emisiji dok je govorio o sinu Zvezdanu koji je služio zatvorsku kaznu zbog ubistva Zoran Moka Slavnić, proslavljeni… »
"Više bih voleo da su mi javili da je Zvezdana neko ubio" Moka Slavnić progovorio o ubistvu koje je Zvezdan počinio: Zvao…

"Više bih voleo da su mi javili da je Zvezdana neko ubio" Moka Slavnić progovorio o ubistvu koje je Zvezdan počinio: Zvao…

Alo 28.01.2023
Otac Zvezdana Slavnića, Zoran Moka Slavnić, gostovao je kod Jovane Jeremić u "Novom vikend jutru" na televiziji Pink. On se prisetio perioda kad je njegov sin bio u vezi sa pokojnom pevačicom Ksenijom Pajčin. -Bio sam jako srećan kad je bio sa njom… »
"Takve jedem za doručak": Moka Slavnić brutalno udario na bivšu snajku Anu, pa joj zapretio ako progovori

"Takve jedem za doručak": Moka Slavnić brutalno udario na bivšu snajku Anu, pa joj zapretio ako progovori

Blic 28.01.2023
U "Novom vikend jutru" kod Jovane Jeremić gostovao je legendarni košarkaš Zoran Moka Slavnić, koji je otkrio da je ponosan na svog sina Zvezdana. - Naravno da mi prija, sad sam ja Zvezdanov otac, digao mi je popularnost u poslednja 3, 4 meseca. To… »
"Takve jedem za doručak" Moka Slavnić brutalno o bivšoj snajki, zapretio joj da ako progovori da je Hičkok mala maca za…

"Takve jedem za doručak" Moka Slavnić brutalno o bivšoj snajki, zapretio joj da ako progovori da je Hičkok mala maca za…

Kurir 28.01.2023
Zoran Moka Slavnić, proslavljeni košarkaš i otac Zvezdana Slavnića, koji je u Zadruzi prevario nevenčanu suprugu Anu Ćurčić sa dosta mlađom Novljankom Anđelom Đuričić, progovorio o je o bivšoj snajki, koja je ušla u Belu kuću. "Prija mi da… »
Moka Slavnić opsovao u Jutarnjem programu: Pričao sa Jovanom Jeremić, pa raspalio po bivšoj snaji

Moka Slavnić opsovao u Jutarnjem programu: Pričao sa Jovanom Jeremić, pa raspalio po bivšoj snaji

Mondo 28.01.2023
Bivši košarkaš reagovao na ulazak bivše snajke Ane Ćurčić u rijaliti Zadruga. Bivši košarkaš reagovao na ulazak bivše snajke Ane Ćurčić u rijaliti Zadruga Zoran Moka Slavnić, proslavljeni košarkaš i otac Zvezdana Slavnića, gostovao je u… »
"Nije želeo takvog oca" Moka Slavnić progovorio o odnosu sa Zvezdanom, pa opleo po bivšoj snajki

"Nije želeo takvog oca" Moka Slavnić progovorio o odnosu sa Zvezdanom, pa opleo po bivšoj snajki

Alo 28.01.2023
Šokirao javnost. Zoran Moka Slavnić, proslavljeni košarkaš i otac Zvezdana Slavnića, koji je u Zadruzi prevario nevenčanu suprugu Anu Ćurčić sa dosta mlađom Novljankom Anđelom Đuričić, progovorio o je o bivšoj snajki, koja je ušla u Belu… »
Ana Ćurčić sasula Slavniću sve u lice! Tvorac si svake moje nesreće! (VIDEO)

Ana Ćurčić sasula Slavniću sve u lice! Tvorac si svake moje nesreće! (VIDEO)

Svet plus 28.01.2023
Ana Ćurčić sasula svom bivšem partneru Zvezdanu Slavniću sve u lice! Tvorac si svake moje nesreće! Ti si meni uzeo sve moje, sve si mi uzeo, a život sam ti dala. Zvezdan Slavnić ne prestaje da pravi haos zbog ulaska svoje bivše partnerke Ane… »
Zvezdan Slavnić zatražio od Anđele dva dana pauze! (VIDEO)

Zvezdan Slavnić zatražio od Anđele dva dana pauze! (VIDEO)

Svet plus 28.01.2023
Zvezdan Slavnić zatražio od Anđele Đuričić dva dana pauze! Meni je ovo najveći stres u životu, samo je moja krivica... Pitaću Filipa kad mogu da dođem do tebe. Zvezdan Slavnić prvo je imao razgovor sa svojom bivšom nevenčanom suprugom Anom… »
Stravične scene nasilja u Zadruzi: Sin Moke Slavnića hteo da se iskasapi

Stravične scene nasilja u Zadruzi: Sin Moke Slavnića hteo da se iskasapi

Nova 28.01.2023
Televizija sa nacionalnom frekvencijom otišla korak dalje. Zvezdan Slavnić, sin slavnog košarkaša Zorana Moke Slavnića, trenutno se nalazi u rijalitiju Zadruga, a sinoć je bio akter jedne od najgorih scena nasilja koje su gledaoci pomenutog programa… »
Prvi razgovor ane i zvezdana: Gušila se u suzama, pa mu sasula sve u oči o Anđeli: "Znaš li sa kim si uopšte, ona je imala…

Prvi razgovor ane i zvezdana: Gušila se u suzama, pa mu sasula sve u oči o Anđeli: "Znaš li sa kim si uopšte, ona je imala…

Blic 28.01.2023
Sin Moke Slavnića, Zvezdan Slavnić je u septembru postao učessnik "Zadruge 6", a u rijalitiju je prevario nevenčanu suprugu Anu sa Anđelom Đuričić. Na iznenađenje mnogih Ana je sinoć ušla u rijaliti, a Zvezdan od šoka nije mogao da dođe sebi… »
Prvi razgovor ane i zvezdana! Bivša se gušila u suzama, pretila mu prstom, Slavnić mucao na njena pitanja! Sve mu rekla o…

Prvi razgovor ane i zvezdana! Bivša se gušila u suzama, pretila mu prstom, Slavnić mucao na njena pitanja! Sve mu rekla o…

Kurir 28.01.2023
Zadrugar Zvezdan Slavnić je prevario svoju nevenčanu suprugu Anu Ćurčić u "Zadruzi 6" pred milionima gledalaca, a sinoć su, nakon što se Ana uselila u Belu kuću, razgovarali o njegovoj preljubi! Zvezdan je prvo polupao pola imanja u pretio da će… »
Bivša žena postrojila ljubavnike - Anđela, jesi li oprala zube? Ana ušla u Zadrugu, Zvezdan grebao po kapiji da izađe!

Bivša žena postrojila ljubavnike - Anđela, jesi li oprala zube? Ana ušla u Zadrugu, Zvezdan grebao po kapiji da izađe!

Mondo 28.01.2023
Ana Ćurčić, bivša partnerka Zvezdana Slavnića napravila karambol! Ana Ćurčić, bivša partnerka Zvezdana Slavnića napravila karambol! Ana Ćurčić, nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, ušla je sinoć u Zadrugu i s vrata se obračunala s… »
"Svesna sam da sam višak" Zvezdan od Anđele tražio 2 dana pauze, njen odgovor sve šokirao! Evo kako je naslutila kraj…

"Svesna sam da sam višak" Zvezdan od Anđele tražio 2 dana pauze, njen odgovor sve šokirao! Evo kako je naslutila kraj…

Kurir 28.01.2023
Zadrugarski par Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić su nakon ulaska njegove bivše nevenčane supruge Ane Ćurčić doživeli veliki stres. - Zvezdan je Anđeli rekao šta je pričao sa Anom, a zatim joj saopštio da mu treba "dva dana" kako bi se… »
On je najveća ljubav bivše zvezdanove žene! Hapšen zbog bombaškog napada, a evo kako se Ana seća opasnih 90-ih, objavila…

On je najveća ljubav bivše zvezdanove žene! Hapšen zbog bombaškog napada, a evo kako se Ana seća opasnih 90-ih, objavila…

Kurir 28.01.2023
Ana Ćurčić, nevenčana supruga zadrugara Zvezdana Slavnića, ušla je u rijaliti kako bi se suočila sa bivšim nevenčanim suprugom s kojim je bila 15 godina pre nego što je prevario sa Anđelom Đuričić. Ana je nedavno na društvenim mrežama… »
Zgrabio nož i krenuo da se ubada po ruci! Stravične scene iz srpskog rijalitija - gledaoci traže hitno izbacivanje!

Zgrabio nož i krenuo da se ubada po ruci! Stravične scene iz srpskog rijalitija - gledaoci traže hitno izbacivanje!

Mondo 28.01.2023
Zvezdan Slavnić, besan jer je u rijaliti ušla njegova nevenčana supruga koju je prevario sa Anđelom, krenuo da se ubada po ruci. Zvezdan Slavnić, besan jer je u rijaliti ušla njegova nevenčana supruga koju je prevario sa Anđelom, krenuo da se… »
Zario sebi nož u ruku Nenormalno ponašanje Zvezdana Slavnića uznemirilo javnost: Zarugar sam sebe povređuje

Zario sebi nož u ruku Nenormalno ponašanje Zvezdana Slavnića uznemirilo javnost: Zarugar sam sebe povređuje

Alo 28.01.2023
Zvezdan Slavnić pobesneo je nakon što mu se u rijaliti šou programu "Zadruga" pridružila bivša nevenčana supruga Ana Ćurčić, koju je prevario sa Anđelom Đuričić. Zvezdan je, nakon što se suočio sa Anom, prvo polupao pola imanja, a zatim je… »
Ana je trpela nasilje od Zvezdana: Knedla u grlu na pitanje batinama: "Nije smela da zucne, radila je šta je tražio da je ne…

Ana je trpela nasilje od Zvezdana: Knedla u grlu na pitanje batinama: "Nije smela da zucne, radila je šta je tražio da je ne…

Blic 28.01.2023
Nevenčana žena Zvezdana Slavnića, Ana Ćurčić sinoć je ušla u rijaliti program "Zadruga" i odmah se suočila sa bivšim mužem i Anđelom Đuričić sa kojom ju je Zvezdan javno prevario. Prilikom intervjua u studiju kod Dušice Jakovljević, Ani… »
"Primitivnijeg i glupljeg čoveka nisam videla" Bivša voditeljka oplela po Slavniću: Ne znam da li se on može nazvati…

"Primitivnijeg i glupljeg čoveka nisam videla" Bivša voditeljka oplela po Slavniću: Ne znam da li se on može nazvati…

Alo 28.01.2023
Zvezdan Slavnić ušao je u Zadrugu 6 kako bi sebe pokazao u drugom svetlu i kako ga ljudi ne bi prepoznavali po kriminalnom dosijeu. Međutim, nedugo nakon početka rijalitija, on je svoju vanbračnu suprugu prevario i ponizio sa dve decenije mlađom A… »
Ana postrojila Zvezdana i anđelu: Sasula im sve u lice, Slavnić odmah poleteo na kapiju: "Kome ti pretiš šmekeru?"

Ana postrojila Zvezdana i anđelu: Sasula im sve u lice, Slavnić odmah poleteo na kapiju: "Kome ti pretiš šmekeru?"

Blic 28.01.2023
Ana Ćurčić nevenčana supruga Zvezdana Slavnića ušla je večeras u rijaliti "Zadruga" i odmah se suočila sa bivšim mužem i njegovom devojkom Anđelom. - Poštovanje, vi pričali o meni, a ja malo došla. Ja sam Ana Ćurčić, majka sam dvoje dece… »
Prvi susret ane i Zvezdana nakon preljube! Sela za sto i postavila Anđeli jedno oštro pitanje neviđena drama u zadruzi…

Prvi susret ane i Zvezdana nakon preljube! Sela za sto i postavila Anđeli jedno oštro pitanje neviđena drama u zadruzi…

Kurir 28.01.2023
Ana Slavnić, bivša nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, uselila se večeras među stanare Bele kuće. Odmah sa vrata se obratila Zvezdanu koji ju je prevario u rijalitiju sa Anđelom. - Poštovanje, vi pričali o meni, a ja malo došla. Ja sam Ana… »
Žena Zvezdana Slavnića stigla u Zadrugu: Plače i trese se: "More suza sam prolila"

Žena Zvezdana Slavnića stigla u Zadrugu: Plače i trese se: "More suza sam prolila"

Blic 27.01.2023
Bivša nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, Ana večeras ulazi u rijaliti program "Zadruga". Ana je 15 godina bila u vezi sa Zvezdanom, a njih dvoje se znaju još od školskih dana, zbog čega se našla u čudu kada ju je Slavnić prevario sa 20 godina… »
Poslednje oglašavanje pred ulazak u zadrugu: Prijatelj bivše Zvezdanove žene rekao svoje

Poslednje oglašavanje pred ulazak u zadrugu: Prijatelj bivše Zvezdanove žene rekao svoje

Blic 27.01.2023
Bivša nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, Ana večeras će ući u rijaliti program "Zadruga" i suočiti se sa Slavnićem koji ju je javno prevario sa Anđelom Đuričić. Zvezdan i Ana bili su zajedno 15 godina, a poznaju se još iz škole, međutim… »

Vesti dana »