Povezane vesti

"Sa mnom je završio i njegovom manipulacijom" Ana nije štedela reči ni što se tiče Anđele "ona je sve što Zvezdan ne…

"Sa mnom je završio i njegovom manipulacijom" Ana nije štedela reči ni što se tiče Anđele "ona je sve što Zvezdan ne…

Alo 28.01.2023
Udarila na njenu ženstvenost. Ana Ćurčić nastavila je da razgovara sa zadrugarima u pušionici a njihova tema su i dalje bili Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić. -Zamisli da ostanu u izolaciji a žena došla - rekla je Zorica. -Njemu nije fokus… »
"Da nećeš da me udariš?" Zvezdan se uneo Ani u lice, obezbeđenje pokušava da ga obuzda

"Da nećeš da me udariš?" Zvezdan se uneo Ani u lice, obezbeđenje pokušava da ga obuzda

Alo 28.01.2023
Zvezdan Slavnić potpuno se pogubio kada je na imanje ušla njegova bivša Ana Ćurčić, koju je ostavio zbog Anđele Đuričić. Zvezdan je divljao, lomio po "beloj kući", ucenjivao je produkciju, samopovređivao se, ali se i unosio u lice bivšoj… »
"Napravio sam grešku, pogubio sam se" Zvezdan se pravda Ani za neverstvo: Bio sam lud, ti me smiri!

"Napravio sam grešku, pogubio sam se" Zvezdan se pravda Ani za neverstvo: Bio sam lud, ti me smiri!

Alo 28.01.2023
Ne može da prestane sa histerijom. Zvezdan Slavnić nije mogao da se suoči sa svojim delima, te je počeo da divlja kada je vratima "bele kuće" video ženu koju je prevario, Anu Ćurčić. Zvezdan je prvo polupao pola imanja u pretio da će napustiti… »
Histeriše po imanju Zvezdan Slavnić podivljao kada je video bivšu ženu: Anđela juri za njim

Histeriše po imanju Zvezdan Slavnić podivljao kada je video bivšu ženu: Anđela juri za njim

Alo 28.01.2023
Ulazak Ane Ćurčić promenio je tok dešavanja u Zadruzi. Kada je na vratima "bele kuće" ugledao ženu koju je prevario, Zvezdan Slavnić izgubio je kontrolu i počeo je da divlja. -Samo nek me izvedu - histerisao je Zvezdan. -Reci šta imaš, pa da se… »
Suočila se sa ljubavnicom svog muža Zvezdanova Ana oči u oči sa nevernim suprugom i njegovom švalerkom: "jesi oprala…

Suočila se sa ljubavnicom svog muža Zvezdanova Ana oči u oči sa nevernim suprugom i njegovom švalerkom: "jesi oprala…

Alo 28.01.2023
Ana Ćurčić, sada već bivša supruga Zvezdana Slavnića je upravo stigla u Zadrugu. Ona je izašla iz oldtajmera a na vratima Bele kuće su je dočekao Lepi Mića. Zvezdan i Anđela Đuričić su sedeli za crnim stolom kada su ugledali Anu a ona je… »

Vesti dana »