Povezane vesti

Aleksandra urlala na Cara zbog monstruoznih reči, Svim snagama se pravdao "neka mi po*uše svi koji pišu čestitke"

Aleksandra urlala na Cara zbog monstruoznih reči, Svim snagama se pravdao "neka mi po*uše svi koji pišu čestitke"

Alo 28.01.2023
Suočila se sa Filipom. Aleks Nikolić stigla je u kuću i za crnim stolom zatekla Filipa Cara. Odlučila je da se obračuna sa njim zubog čestitke koju je dobila. -Nisam znala da si rekao da sam opštila sa sestrinim mužem, bolesniku bolesni - rekla je… »
Aleksandra saznala šta Car priča o njoj "se*sualno je opštila sa sestrinim mužem"

Aleksandra saznala šta Car priča o njoj "se*sualno je opštila sa sestrinim mužem"

Alo 28.01.2023
Nije očekivala. Aleks Nikolić pročitala je čestitku jednog od članova podrše koji joj je ukazao na to da je Filip Car pričao kako je se*sualno opštila sa sestrinim mužem, pa je otišla do Šiša bar da ga pronađe i obračuna se. PrintScreen… »
Mikica upozorio Cara da će imati okršaj sa aleksandrom "pravi se lud"

Mikica upozorio Cara da će imati okršaj sa aleksandrom "pravi se lud"

Alo 28.01.2023
Pao joj mrak na oči. Mikica Bojanić obavestio je Filipa Cara da ga je Aleks Nikolić tražila zbog čestitke u kojoj piše da je pričao kako je spavala sa sestinim mužem. -Ja ne znam da joj sestra muža ima - rekao je Car. -Ja to nisam čuo, ali isto… »
Kakvo iznenađenje Filip se pojavio na Aleksandrinom rođendanu "Tri puta se ljubi"

Kakvo iznenađenje Filip se pojavio na Aleksandrinom rođendanu "Tri puta se ljubi"

Alo 28.01.2023
I ono se pojavio. FIlip Car je nakon što je čestitao Mariji Kulić, došao na proslavu rođendana Aleksandre Nikolić. Izljubio ju je, a zatim i pitao da li su ga pozdravili u čestitkama. PrintScreen YouTube/Zadruga Official -Neće muzika dok mene… »

Vesti dana »