Povezane vesti

Otpevao "Nije mene dušo ubilo" i nestao: Gde je i šta radi čuveni Dima?

Otpevao "Nije mene dušo ubilo" i nestao: Gde je i šta radi čuveni Dima?

Večernje novosti 04.02.2023
GORAN Dimitrijadis Dima napravio je pravu pometnju kada je devedesetih godina snimaio svoj čuveni hit "Nije mene dušo ubilo", a nakon čega nestaje sa javne scene. Foto: Printskrin/youtube/TIOLI Records - Sve te poslove sam imao bez praktično ikakve… »
Otpevao hit „Nije mene dušo ubilo“, pa nestao zbog tragedije: Ovako danas izgleda čuveni Dima

Otpevao hit „Nije mene dušo ubilo“, pa nestao zbog tragedije: Ovako danas izgleda čuveni Dima

Nova 04.02.2023
Pevač Goran Dimitrijadis Dima proslavio se devedesetih godina. Tada je izašla njegova pesma „Nije mene dušo ubilo“, koja je i danas veoma popularna. Ipak, nakon toga on nije imao veće hitove, te malo ko zna gde je Dima danas i čime se bavi… »
Zvezdi devedesetih izgorela kuća do temelja! S jednom pesmom zaradio ozbiljne pare, a onda nestao sa scene! Evo kako danas…

Zvezdi devedesetih izgorela kuća do temelja! S jednom pesmom zaradio ozbiljne pare, a onda nestao sa scene! Evo kako danas…

Kurir 04.02.2023
Pevač Goran Dimitrijadis Dima početkom desedesetih napravio je pravu pometnju na muzičkoj sceni kada je otpevao svoj čuveni hit "Nije mene dušo ubilo". Međutim, nakon toga uspeha on nestaje iz javnosti. - Sve te poslove sam imao bez praktično… »

Vesti dana »