Povezane vesti

Pevač otvorio dušu o najbolnijem trenutku: Darko Lazić teško podneo gubitak oca Milana

Pevač otvorio dušu o najbolnijem trenutku: Darko Lazić teško podneo gubitak oca Milana

Večernje novosti 09.02.2023
POBEDNIK takmičenja „Zvezde Granda“ Darko Lazić u proteklih nekoliko godina prošao je jedan buran i emotivno težak period. Foto: Instagram Nakon teške saobraćajne nesreće danima je bio u komi i borio se za život, a posle toga je doživeo još… »
"Napravljena je greška i nije se probudio": Darko Lazić ne može da prežali očevu smrt: "Teško mi je što sam ga izgubio"

"Napravljena je greška i nije se probudio": Darko Lazić ne može da prežali očevu smrt: "Teško mi je što sam ga izgubio"

Blic 09.02.2023
Pevača Darka Lazića proteklih nekoliko godina život nije mazio. Nakon teške saobraćajne nesreće danima je bio u komi i borio se za život, a posle toga je doživeo još jednu veliku tragediju, izubio je oca Milana. Darkov tata je preminuo nakon… »
Izgubio sam ga na jako glup način: Darko Lazić se i dalje ne oporavlja od smrti oca - "Ne mogu nikoga da krivim"

Izgubio sam ga na jako glup način: Darko Lazić se i dalje ne oporavlja od smrti oca - "Ne mogu nikoga da krivim"

Mondo 09.02.2023
Darku Laziću je život zadao najteži udarac kada je izgubio oca Milana, koji je preminuo zbog operacije smanjenja želuca. Darku Laziću je život zadao najteži udarac kada je izgubio oca Milana, koji je preminuo zbog operacije smanjenja želuca. Darko… »
Potresna ispovest Darka Lazića rasplakaće mnoge! Progovorio o najbolnijoj temi: Izgubio sam ga na glup način

Potresna ispovest Darka Lazića rasplakaće mnoge! Progovorio o najbolnijoj temi: Izgubio sam ga na glup način

Kurir 09.02.2023
Pobednik takmičenja „Zvezde Granda“ Darko Lazić u proteklih nekoliko godina prošao je jedan buran i emotivno težak period. Nakon teške saobraćajne nesreće danima je bio u komi i borio se za život, a posle toga je doživeo još jednu veliku… »

Vesti dana »