Povezane vesti

Hoće li sad biti srećna Zola otvorio dušu o raskidu sa Miljanom, pa otkrio janjušu OVO

Hoće li sad biti srećna Zola otvorio dušu o raskidu sa Miljanom, pa otkrio janjušu OVO

Alo 10.02.2023
Bez dlake na jeziku. Lazar Čolić Zola pričao je sa Janjušem o raskidu sa Miljanom Kulić i likovanju Marije Kulić i Nenada Macanovića Bebice. - Znaš da je rekla da ovaj bolje, jače vesla od mene - rekao je Zola. undefined - Vesla? - pitao je… »
Hit snimak Aleksandra spava dok Ivan pokušava da ima intiman odnos sa njom (video18+)

Hit snimak Aleksandra spava dok Ivan pokušava da ima intiman odnos sa njom (video18+)

Alo 10.02.2023
Nije im dan. Ovonedeljni vođa Ivan Dragić i njegova omiljena osoba, devojka Aleksandra Momčilović uživali su u čarima koje hotel nudi. Ona je ležala na stomaku, a on je sve vreme masirao njenu zadnjicu i prstima pokušavao da je odobrovolji kako bi… »
Nakon "vođenja ljubavi" nastala svađa Sana iskočila iz kreveta kao oparena, pa zamerila ivanu ovo

Nakon "vođenja ljubavi" nastala svađa Sana iskočila iz kreveta kao oparena, pa zamerila ivanu ovo

Alo 10.02.2023
Svađa oko praška za veš. Ivan Dragić i Aleksandra Momčilović imali su vrelu akciju, koja po svemu sudeći nije dobro prošla, pa su se odmah nakon nje posvađali iz čista mira. - Kome sam ja prašak kupila? Ko se žalio da mu smrde stvari? - pitala… »

Vesti dana »