Povezane vesti

"Abnormalni strah imam" Ana zajecala zbog Zvezdana, a evo na koji način je ucenjuje i plaši da ne iznese sve o njemu!

"Abnormalni strah imam" Ana zajecala zbog Zvezdana, a evo na koji način je ucenjuje i plaši da ne iznese sve o njemu!

Alo 12.02.2023
Ana progovorila o Zvezdanovoj ćerki i porodičnim odnosima, a onda i javno priznala. Ana Ćurčić nakon sukoba sa Zvezdanom Slavnićem i dalje ne može da se oporavi, te je otvorila dušu Zorici Marković i otkrila koliko se i zašto svega plaši. - Sve… »
Ana slomljena nakon što je zvezdan nasrnuo na nju Guši se u suzama od šoka, a onda zajecala ""samo što nokaut nisam dobila"

Ana slomljena nakon što je zvezdan nasrnuo na nju Guši se u suzama od šoka, a onda zajecala ""samo što nokaut nisam dobila"

Alo 12.02.2023
Ana otvorila dušu Zorici i otkrila detalje sukoba sa Zvezdanom. Ana Ćurčić nakon žestokog haosa sa Zvezdanom Slavnićem ispričala je ukućanima detalje sukoba. - Rekao mi je da je prišao maloj. Vidi, šta igraš bre ti više. I meni je sve bilo… »
U šoku zbog njegovog ponašanja Ana i Zorica oplele po Zadrugaru, iznele žestoke uvrede!

U šoku zbog njegovog ponašanja Ana i Zorica oplele po Zadrugaru, iznele žestoke uvrede!

Alo 12.02.2023
Ana i Zorica besne zbog Dragićevog ponašanja prema Aleksandri Momčilović. Zorica Marković i Ana Ćurčić su nakon tešenja Aleksandre Momčilović Sane ušle u toalet i oplele po Ivanu Dragiću. Printscreen - On je go*no, igra rijaliti - rekla je… »
Jezive scene u zadruzi Zvezdan Slavnić pokazao agresivno ponašanje, udarao, šamarao i gurao Anu, ona se potpuno slomila…

Jezive scene u zadruzi Zvezdan Slavnić pokazao agresivno ponašanje, udarao, šamarao i gurao Anu, ona se potpuno slomila…

Alo 12.02.2023
Slavnić, koji očigledno ne voli da bude ostavljen i da gubi, prvo je gurao Anu, pretio joj i psovao je, a da bi onda rasturio njen krevet. Zvezdan Slavnić izgubio je razum kada mu je bivša nevenčana supruga Ana Ćurčić rekla da ne želi s njim da… »

Vesti dana »