Povezane vesti

Maja voli robijaše, već je imala jednog u zatvoru: Progovorio otac rijaliti starlete - "s njom se nikad ne zna"

Maja voli robijaše, već je imala jednog u zatvoru: Progovorio otac rijaliti starlete - "s njom se nikad ne zna"

Mondo 13.02.2023
Maja Marinković se zbližila sa Zvezdanom Slavnićem u rijalitiju Zadruga. Njen otac rekao šta misli o šansi da otpočnu vezu. Maja Marinković se zbližila sa Zvezdanom Slavnićem u rijalitiju Zadruga. Njen otac rekao šta misli o šansi da otpočnu… »
Maja Marinković otvoreno o odnosima Zadrugara: Njega nije mogla da izostavi "ja njega volim" (video)

Maja Marinković otvoreno o odnosima Zadrugara: Njega nije mogla da izostavi "ja njega volim" (video)

Alo 13.02.2023
Prokomentarisala aktuelnosti u Zadruzi. Zvezdan Slavnić, koji je pre nekoliko meseci odlučio da prekine komunikaciju sa Majom Marinković, kako ga ne bi povezivali sa njom, pre nekoliko dana prekršrio je to obećanje, a od tada su sve prisniji… »
Izneo svoje mišljenje o ponašanju svoje ljubavnice Anđele, Zvezdan progovorio o Ani "meni je potrebna ljubav" (video)

Izneo svoje mišljenje o ponašanju svoje ljubavnice Anđele, Zvezdan progovorio o Ani "meni je potrebna ljubav" (video)

Alo 13.02.2023
Anđele mu je žao, Ana mu nije dovoljna, a bacio oko na Maju. Zvezdan Slavnić, koji je prevario i javno ostavio nevenčanu suprugu Anu Ćurčuć, otvorio je dušu i priznao da nije siguran da će se pomiriti sa Ćurčićkom. PrintScreen YouTube/Zadruga… »

Vesti dana »