Povezane vesti

Zvezdan opet besni Slavnić u novoj drami zbog Ane: Lomi i ruši SVE pred sobom (video)

Zvezdan opet besni Slavnić u novoj drami zbog Ane: Lomi i ruši SVE pred sobom (video)

Alo 16.02.2023
Ko ovu dramu režira? Zvezdan Slavnić je počeo da histeriše za vreme reklama zbog sukoba sa Anom Ćurčić, a za njim su krenuli i zadrugari. - Eto, dovela je čoveka do ludila da radi ovakve stvari - rekla je Miljana Kulić. - Sve je u redu - rekao je… »
Drago mi je što sam je ostavio! Zvezdan na samom početku izgoreo od besa, ušao u klinč sa Anom zbog njega

Drago mi je što sam je ostavio! Zvezdan na samom početku izgoreo od besa, ušao u klinč sa Anom zbog njega

Alo 16.02.2023
Više neće da mu ćuti. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević pročitao je prvo pitanje koje je bilo za Zvezdana Slavnića. Zašto imaš tako grozne reak cije prema Ani? Nije zaslužila, ti si nju prevario, ima pravo da te… »
Ovo je sve jeftina patetika Miljana počela da bljuje vatru na Anu, napala je da namerno provocira Zvezdana: Žana odmah…

Ovo je sve jeftina patetika Miljana počela da bljuje vatru na Anu, napala je da namerno provocira Zvezdana: Žana odmah…

Alo 16.02.2023
Žestoko od starta. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević pročitao je naredno pitanje koje je bilo za Zvezdana Slavnića. Da li ti je malo krivo što si bacio meso na Anu, a da ne pričamo da je meso Zolino, a da njegovi nisu… »

Vesti dana »