Povezane vesti

„Marinu su mučili i zaklali, čak su joj i uvo odsekli“: Miloša sopstvena deca izbola, a njegovu partnerku ubili

„Marinu su mučili i zaklali, čak su joj i uvo odsekli“: Miloša sopstvena deca izbola, a njegovu partnerku ubili

Nova 24.02.2023
„Nikada u životu je neću preboleti, do sudnjega dana će me boleti njena smrt“, kaže za naš portal Miloš Pavlović (58) iz sela Trešnjevica nadomak Paraćina koga je 5. februara više puta nožem izbo sin Marko P. (22). U prvom delu ispovesti… »
"Mučili su je i zaklali, čak su joj i uvo odsekli": Otac kojeg su deca izbola 41 put, pa mu ubili ženu: "Do sudnjega dana…

"Mučili su je i zaklali, čak su joj i uvo odsekli": Otac kojeg su deca izbola 41 put, pa mu ubili ženu: "Do sudnjega dana…

Blic 24.02.2023
„Nikada u životu je neću preboleti, do sudnjega dana će me boleti njena smrt“, priča u svojoj potresnoj ispovesti Miloš Pavlović (58) iz sela Trešnjevica nadomak Paraćina koga je 5. februara više puta nožem izbo sin Marko P. (22), a nakon… »
"Utrljao je svoje ruke u moju krv i počeo da se smeje": Potresna ispovest Miloša kojeg je sin ubo 41 put dok je njegova…

"Utrljao je svoje ruke u moju krv i počeo da se smeje": Potresna ispovest Miloša kojeg je sin ubo 41 put dok je njegova…

Blic 23.02.2023
- Krenuo sam da bežim kada me je gurnuo niz stepenice, pa nastavio da me bode - kaže Miloš Pavlović (58) iz sela Trešnjevica nadomak Paraćina koga je 5. februara više puta nožem izbo sin Marko P. (22). Nakon hapšenja, Marko je priznao i da je… »

Vesti dana »