Povezane vesti

Dogodilo joj se čudo Ana iznela šok detalje, evo šta se desilo nakon što je posetila manastir, zadrugari u šoku

Dogodilo joj se čudo Ana iznela šok detalje, evo šta se desilo nakon što je posetila manastir, zadrugari u šoku

Alo 27.02.2023
Ovo niko nije znao. Ana Ćurčić sedela je sa zadrugarima u pušionici, te im je tom prilikom otkrila da je posetila manastir Tumane i da je neposredno nakon te posete, krenulo sve što se desilo između Anđele Đuričić i Zvezdana Slavnića. -Ja sam… »
"Popričala bih sa anom" Anđela nadmašila samu sebe, ponizila ženu svog dečka, pa otkrila na šta je sve spremna

"Popričala bih sa anom" Anđela nadmašila samu sebe, ponizila ženu svog dečka, pa otkrila na šta je sve spremna

Alo 27.02.2023
Ne prestaje da šokira. Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić su odlučili da iskoriste praznu sobu za izolaciju, a ona se tom prolikom obratila njihovim fan grupama. -Bungiši, ako ovo gledate, posteljina je mala, šaljite za bračni - rekla je Anđela… »
Ana ponovo van sebe zbog zvezdana Priznala prave emocije prema njemu, a onda otkrila šta je razara

Ana ponovo van sebe zbog zvezdana Priznala prave emocije prema njemu, a onda otkrila šta je razara

Alo 27.02.2023
" Ana došla u hotel nakon Zvezdanove i Anđeline akcije. Ana Ćurčić i Zorica Marković stigle su u hotel "Zadruga" kad su ga Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić oslobodili, a pevačicu je zanimalo kako se Ana oseća kad zna da su njih dvoje malopre… »
"Majka mu je na ulici, ja sam joj plaćala dom" Ana iznela još detalja pakla koji je prošla sa Zvezdanom, evo šta se…

"Majka mu je na ulici, ja sam joj plaćala dom" Ana iznela još detalja pakla koji je prošla sa Zvezdanom, evo šta se…

Alo 27.02.2023
Otvorila dušu. Ana Ćurčić posle razgovara sa voditeljom Markom Đedovićem u "Šiša baru", osamila se sa Zoricom Marković i otkrila kako se oseća posle svoje ispovesti. -Pričala sam kad je bilo prvo nasilje i koja je najupečatljivija scena, rekla… »

Vesti dana »