Povezane vesti

Ana Ćurčić sasula Zvezdanu sve u lice! Nije uspeo da se opravda! (VIDEO)

Ana Ćurčić sasula Zvezdanu sve u lice! Nije uspeo da se opravda! (VIDEO)

Svet plus 28.02.2023
Napokon oči u oči! Ana Ćurčić sasula Zvezdanu Slavniću sve u lice! Pokušao je da se opravda ali nije uspeo! Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić su se našli oči u oči pa su jedno drugom sasuli sve u lice. Ja sam neko ko je Zvezdan voleo bezuslovno i… »
Oslobodila si se monstruma i stoke! Zvezdan i Ana sasuli jedno drugom sve u facu - žestok obračun bivših i zauvek zbogom

Oslobodila si se monstruma i stoke! Zvezdan i Ana sasuli jedno drugom sve u facu - žestok obračun bivših i zauvek zbogom

Mondo 28.02.2023
Bivši supružnici Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić ponovo su u Zadruzi izneli niz optužbi na račun jedno drugog, i to u emisiji uživo. Bivši supružnici Ana Ćurčić i Zvezdan Slavnić ponovo su u Zadruzi izneli niz optužbi na račun jedno drugog… »
"Oslobodila si se monstruma, budi srećna" Ana i Zvezdan u žestokom sukobu oči u oči, svu krivicu hteo da svali na njena…

"Oslobodila si se monstruma, budi srećna" Ana i Zvezdan u žestokom sukobu oči u oči, svu krivicu hteo da svali na njena…

Kurir 28.02.2023
Ana Đuričić i Zvezdan Slavnić su se našli oči u oči pa su jedno drugom sasuli sve u lice. - Ja sam neko ko je Zvezdan voleo bezuslovno i žena sam koja mu je oprostila najgore stvari. Ja sam ga volela, on je kockao. Praštala sam mu batine… »

Vesti dana »