Povezane vesti

Zvezdan Slavnić se prvo dodvoravao Ani Ćurčić, a zatim plakao kao kiša!

Zvezdan Slavnić se prvo dodvoravao Ani Ćurčić, a zatim plakao kao kiša!

Svet plus 28.02.2023
Zvezdan Slavnić se prvo dodvoravao Ani Ćurčić, a zatim plakao kao kiša! Pozvao je da porazgovaraju u spavaćoj sobi, nakon što su se svi zadrugari okomili na nju na porodičnom sastanku... Ti ne znaš gde si, ovo je strašno i meni je teško da… »
Zvezdan Slavnić na kolenima molio anu, pa briznuo u plač: Pružiću ti ruku ako treba, samo da popričamo o svemu (video)

Zvezdan Slavnić na kolenima molio anu, pa briznuo u plač: Pružiću ti ruku ako treba, samo da popričamo o svemu (video)

Kurir 28.02.2023
Zvezdan Slavnić je nakon stravičnih Aninih optužbi za nasilje i iznošenja prljavog veša odlučio da ipak zatraži oproštaj i pita Ćurčićevu da porazgovaraju o svemu. Ana, međutim nije reagovala onako kako je on očekivao. - Ti ne znaš gde si… »
Zvezdan Slavnić u suzama: Molio Anu na kolenima, pokušava sve da je zaustavi da iznosi njegov prljav veš, svi detalji…

Zvezdan Slavnić u suzama: Molio Anu na kolenima, pokušava sve da je zaustavi da iznosi njegov prljav veš, svi detalji…

Blic 28.02.2023
Zvezdan Slavnić pozvao je Anu Ćurčić da porazgovarau u spvaćoj sobi, nakon što su se svi zadrugari okomili na nju na porodičnom sastanku. - Ti ne znaš gde si, ovo je strašno i meni je teško da gledam ovo. Koliko god da te povređujem i ti mene… »

Vesti dana »