Povezane vesti

Kusturica iz bolničke postelje: Posle svega, slomio sam nogu na običnom stepeniku...

Kusturica iz bolničke postelje: Posle svega, slomio sam nogu na običnom stepeniku...

Politika 01.03.2023
Renomirani srpski režiser Emir Kusturica hospitalizovan je na Institutu za ortopediju Banjica jer je slomio nogu na Mokroj Gori. Kako je rekao za Sputnjik, oseća se dobro i čeka operaciju. „Posle aviona, helikoptera, kamiona, stotine hiljada… »
Emir Kusturica hitno primljen u bolnicu, čeka operaciju! Slavni reditelj se oglasio iz postelje: Jauknuo sam od bola!

Emir Kusturica hitno primljen u bolnicu, čeka operaciju! Slavni reditelj se oglasio iz postelje: Jauknuo sam od bola!

Kurir 01.03.2023
Poznati srpski režiser Emir Kusturica hospitalizovan je na Institutu za ortopediju Banjica jer je slomio nogu na Mokroj Gori. Kako je rekao za Sputnjik, oseća se dobro i čeka operaciju. „Posle aviona, helikoptera, kamiona, stotine hiljada… »
Emir Kusturica povređen! Čuveni režiser hitno primljen u bolnicu, čeka se operacija - "Jauknuo sam od bola!"

Emir Kusturica povređen! Čuveni režiser hitno primljen u bolnicu, čeka se operacija - "Jauknuo sam od bola!"

Mondo 01.03.2023
Emir Kusturica potvrdio navode da je slomio nogu i otkrio kako se oseća. Emir Kusturica potvrdio navode da je slomio nogu i otkrio kako se oseća. Čuveni srpski režiser Emir Kusturica hitno je hospitalizovan je na Institutu za ortopediju Banjica zbog… »

Vesti dana »

Assange će priznati krivnju

Assange će priznati krivnju

SEEbiz pre 29 minutajoš 39 povezanih
Srbija i Danska igraju za plasman među 16 najboljih na Euru

Srbija i Danska igraju za plasman među 16 najboljih na Euru

Al Jazeera pre 53 minutajoš 16 povezanih
Danas u Srbiji sparno, pljuskovi, grmljavina, ponegde i grad

Danas u Srbiji sparno, pljuskovi, grmljavina, ponegde i grad

Novi magazin pre 17 minutajoš 11 povezanih