Povezane vesti

Mozak mi je kaša Zvezdan pokušao da se opravda zbog ovoga, Anđela skočila pa ga ponosno prisetila: "Rekao je da sam mu…

Mozak mi je kaša Zvezdan pokušao da se opravda zbog ovoga, Anđela skočila pa ga ponosno prisetila: "Rekao je da sam mu…

Alo 02.03.2023
Odmah je skočila. U toku je emisija ''Pitanja gledalaca'', koju vodi Darko Tanasijević. Naredno pitanje ove postavio je Zvezdanu Slavniću. - Kada si zagrlio Anđelu posle ''Izbora potrča? Tvoj uzdah je rekao sve - glasilo je pitanje. - U mom mozgu je… »
Anđela ušla u crveno Đuričićeva rekla Ani sve u lice: "Voliš ga, zato ga i braniš"

Anđela ušla u crveno Đuričićeva rekla Ani sve u lice: "Voliš ga, zato ga i braniš"

Alo 02.03.2023
Bukti rat. U toku je emisija ''Pitanja gledalaca'', koju vodi Tarko Tanasijević. Naredno pitanje ove večeri postavio je Anđeli Đuričić. - Šta imaš reći za to što je Zvezdan kad je vidoe janjuša sa Majom u krevetu rekao da bi se rado menjao sa… »
Moja očekivanja su na nuli Ana otkrila da li joj je drago što se Zvezdan uzrujao zbog nje i napao Milicu

Moja očekivanja su na nuli Ana otkrila da li joj je drago što se Zvezdan uzrujao zbog nje i napao Milicu

Alo 02.03.2023
Priznala sve. U toku je emisija ''Pitanja gledalaca'', koju vodi Darko Tanasijević. Prvo pitanje ove večeri postavio je Ani Ćurčić. - Da li ti je ipak negde prijalo što se Zvezdan iznervirao jer te je Milica izbacila iz kreveta? - glasilo je… »
Pomiriće se i živeće u paklu kao i do SAD Zadrugari osudili Anu jer misle da i dalje ima emocije prema Slavniću i da će mu…

Pomiriće se i živeće u paklu kao i do SAD Zadrugari osudili Anu jer misle da i dalje ima emocije prema Slavniću i da će mu…

Alo 02.03.2023
Svi su protiv nje. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Naredno pitanje pročitano je Ani Ćurčić. Da li je moguće da si i dalje zaljubljena u Zvezdana posle svega? undefined - Ju Bože, ne. Nisam zaljubljena i ne znam na osnovu čega su to videli… »

Vesti dana »