Povezane vesti

Brutalan okršaj Ane i Zvezdana Trese se Bela kuća, iznose prljav veš bez milosti, pljušte užasne optužbe!

Brutalan okršaj Ane i Zvezdana Trese se Bela kuća, iznose prljav veš bez milosti, pljušte užasne optužbe!

Alo 02.03.2023
Novi rat Ane i Zvezdana trese Belu kuću, bivši supružnici sasuli jedno drugom sve u lice! Tokom emisije "Pitanja gledalaca" voditeljka Dušica Jakovljević dala je reč Miljani Kulić kako bi komentarisala odnos Ana Ćurčić i Zvezdana Slavnića. - U… »
Trese se bela kuća Car i Maja u novom sukobu, izneli prljav veš, umešala se i Aleks: Samo jedna stvar može da me zaboli

Trese se bela kuća Car i Maja u novom sukobu, izneli prljav veš, umešala se i Aleks: Samo jedna stvar može da me zaboli

Alo 02.03.2023
Uverena da je bivši i dalje voli. Aleksandra Nikolić odgovarala je na pitanja gledalaca, a tom prilikom došlo je do sukoba između Filipa Cara i Maje Marinković. -Nemoj da dozvoliš da te nemoćna Maja dovede u situaciju da odustaneš od Cara. Ona je… »
Aleks će šutnuti Cara? Maja otkrilla šta joj Filip radi iza leđa, Nikolićeva pobesnela

Aleks će šutnuti Cara? Maja otkrilla šta joj Filip radi iza leđa, Nikolićeva pobesnela

Alo 02.03.2023
Njihov odnos i dalje intrigira zadrugare. Tokom emisije ''Pitanja gledalaca'' došlo je do svađe Filipa Cara i Maje Marinković. -Zašto zameraš Aleksandri što sedi na garnituri na kojoj je Zvezdan, kad sam sediš pored Maje koja je njegova bivša, sa… »

Vesti dana »