Povezane vesti

Blogerka iz Venecuele tvrdi: ‘Mislila sam da ćemo samo razgovarati, ali desio se se*s sa Ronaldom!’ (foto)

Blogerka iz Venecuele tvrdi: ‘Mislila sam da ćemo samo razgovarati, ali desio se se*s sa Ronaldom!’ (foto)

Hot sport 03.03.2023
Devojka poručuje da se sve dogodilo u hotelu reprezentacije Portugala. Tek što je završen sudski proces nakon kojeg je Kristijano Ronaldo dobio odštetu zbog lažnih optužbi za silovanje, slavni Portugalac je ponovo dospeo u centar pažnje javnosti… »
Ronaldo opet u centru skandala: Oglasila se devojka koja je spavala sa Kristijanom u hotelu reprezentacije Portugalije (foto)

Ronaldo opet u centru skandala: Oglasila se devojka koja je spavala sa Kristijanom u hotelu reprezentacije Portugalije (foto)

Večernje novosti 03.03.2023
Samo nekoliko dana nakon što je dobio odštetu na sudu zbog lažnih optužbi za silovanje, Kristijano Ronaldo našao se u novom problemu zbog tvrdnje jedne venecuelanske blogerke da su imali intimne odnose! Tanjug/AP Blogerka po imenu Georgilaja tvrdi da… »
Ronaldo prevario devojku i spavao sa venecuelankom? Blogerka se oglasila: "Pozvao me je u svoju sobu, mislila sam..."

Ronaldo prevario devojku i spavao sa venecuelankom? Blogerka se oglasila: "Pozvao me je u svoju sobu, mislila sam..."

Mondo 03.03.2023
Kristijan Ronaldo navodno je spavao sa blogerkom iz Venecuele. Ona se oglasila o tome i otkrila detalje. Kristijan Ronaldo navodno je spavao sa blogerkom iz Venecuele. Ona se oglasila o tome i otkrila detalje. Kristijano Ronaldo prevario je Georginu i… »
Ronaldo prevario devojku? Blogerka tvrdi da je imala odnose sa Portugalcem

Ronaldo prevario devojku? Blogerka tvrdi da je imala odnose sa Portugalcem

Alo 03.03.2023
Nova afera. Kristijano Ronaldo prevario je Georginu i spavao sa blogerkom iz Venecuele, tako tvrdi Georgilaja, devojka koja kaže da je spavala sa Portualcem. Sve se navodno dogodilo u martu prošle godine pred meč reprezentacije u jednom hotelu prenosi… »

Vesti dana »