Povezane vesti

Svi su čekali njenu reakciju! Ana Ćurčić prokomentarisala raskid Anđele i Zvezdana, ovo niste očekivali!

Svi su čekali njenu reakciju! Ana Ćurčić prokomentarisala raskid Anđele i Zvezdana, ovo niste očekivali!

Alo 05.03.2023
Dala svoj sud. Ana Ćurčić pričala je Zorici Marković o drami koja je jutros nastala kad je Zvezdan Slavnić pozvao Maju Marinković u krevet, ali joj i prenela detalje sukoba sa Aleksandrom Nikolić. PrintScreen YouTube/Zadruga Official -Ja sam… »
Anđela ne prestaje da plače za zvezdanom "Planirali smo brak i decu"

Anđela ne prestaje da plače za zvezdanom "Planirali smo brak i decu"

Alo 05.03.2023
"Ne mogu da ga gledam sa drugom" Filip Car pokušao je da skrene pažnju na Anđelu Đuričić na važnost njene prisebnosti nakon izdaje Zvezdana Slavnića, ona nastavljavlja s jadikovanjem. - Anđela, ti nisi dobro, rekao sam ti. Ozbiljna si devojka… »
Car nije mogao da obuzda bes Zvezdan kao pravi drug posavetova Filipa da obrati pažnju na Aleksandrina osećanja

Car nije mogao da obuzda bes Zvezdan kao pravi drug posavetova Filipa da obrati pažnju na Aleksandrina osećanja

Alo 05.03.2023
Dva najbolja druga. Filip Car nastavio je da besni ispred Bele kuće, a Zvezdan Slavnić je pokušao da mu skrene pažnju da njegova svađa sa Majom Marinković jako remeti Aleksandru Nikolić. PrintScreen YouTube/Zadruga Official -Ona tvoja ustane i… »

Vesti dana »