Povezane vesti

"Svesno si me upropastio!" Zvezdan izgubio kontrolu, dotakao dno, pa bez srama pokazao pravo lice, gledaoci ogorčeni!

"Svesno si me upropastio!" Zvezdan izgubio kontrolu, dotakao dno, pa bez srama pokazao pravo lice, gledaoci ogorčeni!

Alo 11.03.2023
Zvezdanu konačno pukao film, pokazao pravo lice. U toku emisije "Pitanja novinara" voditelj Darko Tanasijević razgovarao je sa Anđelom Đuričić i Anom Ćurčić o žestokim svađama koje su imale tokom prethodnih dana. - Od toga nema ništa, niti se… »
Samo neka presveta gutačica bude srećna Zorica je pažljivo slušala Anđelu pa je "zakopala" ovim, Zvezdan skočio kao…

Samo neka presveta gutačica bude srećna Zorica je pažljivo slušala Anđelu pa je "zakopala" ovim, Zvezdan skočio kao…

Alo 11.03.2023
Publika nagradila pevačicu više puta aplauzom. U toku je emisija "Pitanja novinara". Novinar Darko Tanasijević razgovarao je sa Zoricom Marković nakon što ju je Anđela Đuričić proglasila najvećim zlom. - Kako komentarišeš Anđeline tvrdnje da… »
Krenula je Da se gubi Anđela ponosna na svaku zajedničku osobinu sa Anom, Ćurčićeva se zgrozila

Krenula je Da se gubi Anđela ponosna na svaku zajedničku osobinu sa Anom, Ćurčićeva se zgrozila

Alo 11.03.2023
Nastavljaju istim tempom. U toku je emisija "Pitanja novinara". Novinar Darko Tanasijević razgovarao je sa Anom Ćurčić i Zvezdanom Slavnićem o njegovim optužbama da je bila inspektor u njihovom vanbračnom odnosu. - Nisam ih imala puno, a ni to mi… »
Veće zlo nije kročilo na planetu zemlju Anđela bez i malo stida napala Zoricu Marković, pa rekla da bi izvršila…

Veće zlo nije kročilo na planetu zemlju Anđela bez i malo stida napala Zoricu Marković, pa rekla da bi izvršila…

Alo 11.03.2023
Ovo se od nje očekivalo. Novinar Darko Tanasijević, podigao je Anđelu Đuričić kako bi sa njom porazgovarao o sukobu sa Zoricom Marković. - Zbog čega smatraš da je Zorica Marković najveće zlo u kući i izrekla si da je sa tim tvojim stavom… »
Ti si bezdušan čovek Ana se kroz suze suprotstavila Zvezdanu, on nije imao milosti: "Pusti me te patetike"

Ti si bezdušan čovek Ana se kroz suze suprotstavila Zvezdanu, on nije imao milosti: "Pusti me te patetike"

Alo 11.03.2023
Ne prepoznaje ga više. U toku je emisija "Pitanja novinara". Predstavnik portala Pink.rs Darko Tanasijević razgovarao je sa Anđelom Đuričić i Anom Ćurčić, a onda se umešao i Zvezdan Slavnić. Kako prepoznaje kod Anđela rijaliti mod? Je l' joj… »
Ana im dala zeleno svetlo Ćurčićeva poželela Anđeli da joj Zvezdan što pre napravi dete

Ana im dala zeleno svetlo Ćurčićeva poželela Anđeli da joj Zvezdan što pre napravi dete

Alo 11.03.2023
Šok za šokom. Novinar Darko Tanasijević, nastavio je razgovor sa Anđelom Đuričić o tome zbog čega Ani Ćurčić smeta baš ona. - Ako se ne varam, tada je bila izolacija Maja i Zvezdan. Dovoljno je što je nazvao "Čaki". Onda opet kreće… »

Vesti dana »