Povezane vesti

Jezivo! Nije htela da vode ljubav, pa je udario u glavu! Divna ispričala zašto ju je Marko krvnički napao pred svima!

Jezivo! Nije htela da vode ljubav, pa je udario u glavu! Divna ispričala zašto ju je Marko krvnički napao pred svima!

Mondo 12.03.2023
Divna Milanović ispričala je šta se desilo pre nego što ju je suprug krvnički udario dva puta u glavu. Divna Milanović ispričala je šta se desilo pre nego što ju je suprug krvnički udario dva puta u glavu. Učesnik Zadruge Marko Kocić šokirao… »
Divna otkrila zašto ju je Marko udario po glavi "Hteo je da vodimo ljubav, a ja imam ženske probleme" (video)

Divna otkrila zašto ju je Marko udario po glavi "Hteo je da vodimo ljubav, a ja imam ženske probleme" (video)

Alo 12.03.2023
Divna se požalila koliko ju je udarac boleo. Marko Kocić, poznatiji kao Marko DNK, dva puta je krvničiki udario suprugu Divnu DNK po glavi, a ukućani su odmah pritrčali da je odbrane i pomognu joj. A post shared by Cofi mensgregor (@cofi.cofi.cofi)… »
(Video): "Hteo je da vodimo ljubav, rekla sam da imam ženske probleme i onda me je Udario": Stravično! Divna DNK otkrila kako…

(Video): "Hteo je da vodimo ljubav, rekla sam da imam ženske probleme i onda me je Udario": Stravično! Divna DNK otkrila kako…

Blic 12.03.2023
Marko Kocić, poznatiji kao Marko DNK, juče je fizički nasrnuo na svoju suprugu Divnu DNK, a ukućani su odmah pritrčali kako bi joj ukazali pomoć. Stravična scena u Beloj kući šokirala je naciju, a nakon što se na društvenim mrežama pojavio… »
Stravično i jezivo! "hteo je da vodimo ljubav, a ja imam ženske probleme" Divna DNK otkrila zašto ju je Marko krvnički…

Stravično i jezivo! "hteo je da vodimo ljubav, a ja imam ženske probleme" Divna DNK otkrila zašto ju je Marko krvnički…

Kurir 12.03.2023
Marko Kocić, poznatiji kao Marko DNK, dva puta je krvničiki udario suprugu Divnu DNK po glavi, a ukućani su odmah pritrčali da je odbrane i pomognu joj. Stravična scena nasilja šokirala je naciju, a nakon što se na društvenim mrežama pojavio… »

Vesti dana »