Povezane vesti

Nataša Bekvalac: U roditeljstvu sam sama, iz ljubavi prema deci ne pričam o njihovim očevima

Nataša Bekvalac: U roditeljstvu sam sama, iz ljubavi prema deci ne pričam o njihovim očevima

Večernje novosti 12.03.2023
PEVAČICA Nataša Bekvalac često na društvenim mrežama objavljuje fotografije i snimke na kojima je sa ćerkama Hanom i Katjom, ali, kako je istakla, u roditeljstvu je sama. Foto: ATA images - Ja sam u roditeljstvu sama. Ta uloga mi je najvažnija kao… »
"U: roditeljstvu sam sama, deci ne govorim o njihovim očevima": Nataša Bekvalac o bivšim partnerima i Hani: "Prisluškujem…

"U: roditeljstvu sam sama, deci ne govorim o njihovim očevima": Nataša Bekvalac o bivšim partnerima i Hani: "Prisluškujem…

Blic 12.03.2023
Pevačica Nataša Bekvalac sinoć je napravila spektakl na koncertu u Trebinju, a pripadnicima sedme sile otkrila je detalje iz privatnog života. Bekvalčeva je progovorila o vaspitanju ćerki, te priznala koliko joj je kao samohranom roditelju teško da… »
"U roditeljstvu sam sama, deci ne govorim o njihovim očevima" Nataša Bekvalac o bivšim muževima i kako je biti samohrani…

"U roditeljstvu sam sama, deci ne govorim o njihovim očevima" Nataša Bekvalac o bivšim muževima i kako je biti samohrani…

Kurir 12.03.2023
Pevačica Nataša Bekvalac napravila je spektakl na koncertu u Trebinju, a pripadnicima sedme sile otkrila je detalje iz privatnog života. Bekvalčeva je progovorila o vaspitanju ćerki, te priznala koliko joj je kao samohranom roditelju teško da sve… »

Vesti dana »