Povezane vesti

Rambo priznao da je dodirivao novinarku, prijavljen za seksualno uznemiravanje

Rambo priznao da je dodirivao novinarku, prijavljen za seksualno uznemiravanje

Slobodna Evropa 14.03.2023
Muzičar Antonije Pušić, poznat kao Rambo Amadeus, priznao je da je producentkinju emisije "Dnevnica" Lejla Kašić neprimjereno dodirnuo zbog čega ga je ona optužila za seksualno uznemiravanje i prijavila policiji. Čitav događaj, koji se desio u… »
Osude Ramba Amadeusa zbog optužbi za seksualno uznemiravanje: Izvinio se svima, osim novinarki

Osude Ramba Amadeusa zbog optužbi za seksualno uznemiravanje: Izvinio se svima, osim novinarki

Glas Amerike 14.03.2023
Podgorica — Antonije Pušić, muzičar koji decenijama radi pod pseudonimom Rambo Amadeus, oglasio se povodom optužbi za seksualno uznemiravanje producentkinje Radiotelevizije Crne Gore Lejle Kašić. U objavi na društvenoj mreži Fejbuk priznao je da… »
Nakon optužbi, usledilo izvinjenje Ramba Amadeusa, ali – ne i Lejli Kašić

Nakon optužbi, usledilo izvinjenje Ramba Amadeusa, ali – ne i Lejli Kašić

N1 Info 14.03.2023
Producentkinja emisije „Dnevnica“ na Radio-televiziji Crne Gore - Lejla Kašić, optužila je muzičara Antonija Pušića, poznatog pod pseudonimom Rambo Amadeus, za seksualno uznemiravanje tokom snimanja emisije u kojoj je bio gost. Danas se oglasio… »
Oglasio se i Rambo: To nema nikakve veze sa seksom

Oglasio se i Rambo: To nema nikakve veze sa seksom

Vreme 14.03.2023
Društvo Lejla Kašić, producentkinja emisije „Dnevnica“ na Radio-televiziji Crne Gore, optužila je muzičara Ramba Amadeusa za seksualno zlostavljanje, potom se oglasio i UNICEF čiji je on ambasador dobre volje, a danas i Rambo Amadeus. Taj čin… »
Šta sve nije u redu s Rambovim odgovorom na optužbu za seksualno uznemiravanje

Šta sve nije u redu s Rambovim odgovorom na optužbu za seksualno uznemiravanje

Nova 14.03.2023
"Kakav god da je kontekst, morate poštovati tuđe granice." Lejla Kašić, producentkinja emisije „Dnevnica“ na Radio-televiziji Crne Gore, optužila je crnogorskog muzičara Ramba Amadeusa za seksualno uznemiravanje. Tim povodom se Rambo Amadeus… »
Rambo Amadeus odgovorio na optužbe voditeljke: Prvo oglašavanje posle skandala

Rambo Amadeus odgovorio na optužbe voditeljke: Prvo oglašavanje posle skandala

Mondo 14.03.2023
Oglasio se Rambo Amadeus o navodnom sek*ualnom uznemiravanju producentkinje i voditeljke Lejle Kašić. Oglasio se Rambo Amadeus o navodnom sek*ualnom uznemiravanju producentkinje i voditeljke Lejle Kašić. Pre par dana kao bomba je odjeknula vest da je… »
"Priznajem, neplanirano sam je pljesnuo po du*etu": Oglasio se Rambo Amadeus nakon što ga je producentkinja optužila za…

"Priznajem, neplanirano sam je pljesnuo po du*etu": Oglasio se Rambo Amadeus nakon što ga je producentkinja optužila za…

Blic 14.03.2023
Lejla Kašić, producentkinja emisije "Dnevnica" koja se emituje na Radio-televiziji Crne Gore, javno je putem Instagrama optužila crnogorskog muzičara Antonija Pušića, poznatijeg kao Rambo Amadeus, za seksualno uznemiravanje. Rambo Amadeus se sada… »
Oglasio se Rambo Amadeus povodom optužbi za seksualno uznemiravanje

Oglasio se Rambo Amadeus povodom optužbi za seksualno uznemiravanje

Danas 14.03.2023
Producentkinja emisije „Dnevnica“ na Radio-televiziji Crne Gore, putem Instagrama je optužila crnogorskog muzičara Ramba Amadeusa za seksualno zlostavljanje u nedelju uveče, a on se do sada nije oglašavao o tome. Antonije Pušić, poznatiji kao… »
"Govore joj da je glupača i traže dokaze": Voditeljka RTS-a o producentkinji koja je optužila Ramba Amadeusa za seksulno…

"Govore joj da je glupača i traže dokaze": Voditeljka RTS-a o producentkinji koja je optužila Ramba Amadeusa za seksulno…

Blic 14.03.2023
Producentkinja emisije "Dnevnica" na Radio-televiziji Crne Gore, Lejla Kašić iznela je javno optužbe na račun muzičara Antonija Pušića, poznatijeg kao Rambo Amadeus, za seksualno uznemiravanje, a sada se ovim povodom oglasila njena koleginica iz… »
Rambo Amadeus : Moj gest je možda seksističan, seksualan nije

Rambo Amadeus : Moj gest je možda seksističan, seksualan nije

Dnevnik 14.03.2023
Muzičar Rambo Amadeus se, posle optužbi za seksualno uznemiravanje crnogorske novinarke Lejle Kašić i prilično zbunjene javnosti na temu toga da li jeste ili nije „prešao granicu“, oglasio saopštenjem na svom Fejsbuk profilu: - Povodom… »
"Gomila nesporazuma i neslaganja": Oglasio se Rambo Amadeus nakon optužbi producentkinje Lejle Kašić

"Gomila nesporazuma i neslaganja": Oglasio se Rambo Amadeus nakon optužbi producentkinje Lejle Kašić

Večernje novosti 14.03.2023
LEJLA Kašić, producentkinja emisije "Dnevnica" koja se emituje na Radio-televiziji Crne Gore, javno je putem Instagrama optužila crnogorskog muzičara Antonija Pušića, poznatijeg kao Rambo Amadeus, za se**ualno uznemiravanje. Foto: V. Danilov On se… »
Gde je granica seksualnog uznemiravanja? Macanović: Kada žena kaže "ne", to je znak! Sve ostalo je veoma širok pojam…

Gde je granica seksualnog uznemiravanja? Macanović: Kada žena kaže "ne", to je znak! Sve ostalo je veoma širok pojam…

Kurir 14.03.2023
Antonije Pušić, poznatiji pod umetničkim imenom Rambo Amadeus, našao se na meti optužbi za seksualno uznemiravanje. Njega je policiji prijavila pesnikinja i producentkinja televizijske emisije "Dnevnica" na Radio-televiziji Crne Gore Lejla Kašić. I… »
"Priznajem, dodirnuo sam nešto što se ne dodiruje bez dozvole"! Oglasio se Rambo nakon optužbi za seksualno uznemiravanje

"Priznajem, dodirnuo sam nešto što se ne dodiruje bez dozvole"! Oglasio se Rambo nakon optužbi za seksualno uznemiravanje

Kurir 14.03.2023
Muzičara Antonija Pušića, poznatijeg kao Rambo Amadeus, optužila je pesnikinja i producentkinja televizijske emisije "Dnevnica" na na Radio-televiziji Crne Gore Lejla Kašić za seksualno uznemiravanje. On se sada tim povodom prvi put oglasio na svom… »
„Pljesnuo sam je, pipnuo ili štipnuo, trajalo je sekund“: Rambo Amadeus priznao da je seksualno uznemiravao…

„Pljesnuo sam je, pipnuo ili štipnuo, trajalo je sekund“: Rambo Amadeus priznao da je seksualno uznemiravao…

Nova 14.03.2023
Lejla Kašić, producentkinja emisije "Dnevnica" na Radio-televiziji Crne Gore, putem Instagrama je optužila crnogorskog muzičara Ramba Amadeusa za seksualno zlostavljanje. Rambo Amadeus se ovim povodom oglasio saopštenjem na svom Fejsbuk profilu… »
Rambo Amadeus se oglasio u vezi sa navodima o seksualnom zlostavljanju

Rambo Amadeus se oglasio u vezi sa navodima o seksualnom zlostavljanju

Radio 021 14.03.2023
Crnogorski muzičar Rambo Amadeus (Antonije Pušić) koga je za seksualno uznemiravanje optužila Lejla Kašić, producentkinja emisije "Dnevnica" na RTCG, priznao je da je njegovo ponašanje bilo nedolično. Takođe, kako prenosi N1, kaže da je u… »
Rambo me je dodirivao po intimnim delovima i to je priznao! Producentkinja ispričala nove detalje seksualnog uznemiravanja

Rambo me je dodirivao po intimnim delovima i to je priznao! Producentkinja ispričala nove detalje seksualnog uznemiravanja

Kurir 14.03.2023
Lejla Kašić, producentkinja emisije "Dnevnica" koja se emituje na Radio-televiziji Crne Gore, javno je putem Instagrama optužila crnogorskog muzičara Antonija Pušića, poznatijeg kao Rambo Amadeus, za seksualno zlostavljanje, a sada je iznela detalje… »
Rambo Amadeus me je dodirivao i sve je priznao! Lejla Kašić otvoreno o sek*ualnom uznemiravanju

Rambo Amadeus me je dodirivao i sve je priznao! Lejla Kašić otvoreno o sek*ualnom uznemiravanju

Mondo 14.03.2023
Producentkinja koja je optužila Ramba Amadeusa za sek*ualno uznemiravanje je otkrila detalje. Producentkinja koja je optužila Ramba Amadeusa za sek*ualno uznemiravanje je otkrila detalje. Lejla Kašić, producentkinja emisije je putem Instagrama je… »
„Rambo Amadeus me dodirivao i to je priznao“: Producentkinja Lejla Kašić za Nova.rs o seksualnom uznemiravanju od strane…

„Rambo Amadeus me dodirivao i to je priznao“: Producentkinja Lejla Kašić za Nova.rs o seksualnom uznemiravanju od strane…

Nova 14.03.2023
Lejla Kašić, producentkinja emisije "Dnevnica" na Radio-televiziji Crne Gore, putem Instagrama je optužila crnogorskog muzičara Ramba Amadeusa za seksualno zlostavljanje. Na naša pitanja da li joj se Rambo Amadeus neprimereno obraćao, kakvu vrstu… »
"Dodirivao me je po intimnom delu tela": Producentkinja Lejla Kašić iznela nove detalje o seksualnom uznemiravanju od strane…

"Dodirivao me je po intimnom delu tela": Producentkinja Lejla Kašić iznela nove detalje o seksualnom uznemiravanju od strane…

Blic 14.03.2023
Lejla Kašić, producentkinja emisije "Dnevnica" koja se emituje na Radio-televiziji Crne Gore, javno je putem Instagrama optužila crnogorskog muzičara Antonija Pušića, poznatijeg kao Rambo Amadeus, za seksualno zlostavljanje, a sada je iznela detalje… »
„Reč je o nedozvoljenom dodiru po intimnom delu tela“: Lejla Kašić o seksualnom uznemiravanju koje je doživela od Ramba…

„Reč je o nedozvoljenom dodiru po intimnom delu tela“: Lejla Kašić o seksualnom uznemiravanju koje je doživela od Ramba…

Danas 14.03.2023
Lejla Kašić, producentkinja emisije „Dnevnica“ koja je putem Instagrama optužila crnogorskog muzičara Ramba Amadeusa za seksualno zlostavljanje, ponovila je za portal nova.rs da se uznemiravanje desilo, da ju je muzičar neprimereno dodirivao i da… »
Autor emisije „Dnevnica“ kaže da se Rambo Amadeus ponašao kao „potpuno drugi čovek“ nakon snimanja

Autor emisije „Dnevnica“ kaže da se Rambo Amadeus ponašao kao „potpuno drugi čovek“ nakon snimanja

Danas 13.03.2023
Producentkinja emisije „Dnevnica“ Lejla Kašić optužila je Ramba Amadeusa (Antonije Pušić) za seksualno uznemiravanje na kraju snimanja emisije 10. marta u Herceg Novom. Prema njenim rečima, o tome postoji dokaz u materijalu sa snimanja emisije… »
"Trebalo bi da se izvini lejli": Autor emisije sa Rambom Amadeusom otkrio da će emitovati materijal: "Kao muškarac osuđujem…

"Trebalo bi da se izvini lejli": Autor emisije sa Rambom Amadeusom otkrio da će emitovati materijal: "Kao muškarac osuđujem…

Blic 13.03.2023
Lejla Kašić, producentkinja emisije "Dnevnica" koja se emituje na Radio-televiziji Crne Gore, javno je putem Instagrama optužila crnogorskog muzičara Antonija Pušića, poznatijeg kao Rambo Amadeus, za seksualno zlostavljanje. UNICEF, koji sarađuje… »

Vesti dana »