„Пљеснуо сам је, пипнуо или штипнуо, трајало је секунд“: Рамбо Амадеус признао да је сексуално узнемиравао продуценткињу, али уз чудно објашњење
Нова 14.03.2023 | Аутор:Маријана Савић

Лејла Кашић, продуценткиња емисије "Дневница" на Радио-телевизији Црне Горе, путем Инстаграма је оптужила црногорског музичара Рамба Амадеуса за сексуално злостављање.
Рамбо Амадеус се овим поводом огласио саопштењем на свом Фејсбук профилу: „Поводом несретног, немилог и непријатног догадјаја у финалу снимања епизоде серијала ‘Дневница’, као и медијске халабуке која га прати желим да се огласим и објасним своје сасвим недолично понашање према новинарки Лејли Кашић. Додуше, било би много лакше кад би било изнесено шта ми се то конкретно замјера, јер је у нашој комуникацији читавог дана била гомила неспоразума и неслагања.