Povezane vesti

Zvezdan šikanira anđelu, ona neće da se "odlepi" od njega! Nova svađa u Zadruzi - Ne zanima me šta radiš, ostavi me!

Zvezdan šikanira anđelu, ona neće da se "odlepi" od njega! Nova svađa u Zadruzi - Ne zanima me šta radiš, ostavi me!

Mondo 14.03.2023
Zvezdan i Anđela nikako da stanu na zelenu granu poslednjih dana, a Slavnić je i ovog puta zamerio devojci na ponašanju. Zvezdan i Anđela nikako da stanu na zelenu granu poslednjih dana, a Slavnić je i ovog puta zamerio devojci na ponašanju. Nakon… »
Skandaloznom ponašanju nema kraja Zvezdan psuje i šikanira Anđelu, a ona ga moli samo za jednu stvar! Veliki udarac za…

Skandaloznom ponašanju nema kraja Zvezdan psuje i šikanira Anđelu, a ona ga moli samo za jednu stvar! Veliki udarac za…

Kurir 14.03.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić već nekoliko dana su na ratnoj nozi, a on koristi svaku priliku da je ponizi. Ovog puta joj je zamerio na njenom ponašanju. Ona nakon njegovih optužbi nije mogla više da spava. - Nisam ja prilepak. Boli me k** gde… »
Psuje je i šikanira Zvezdan ne prestaje da se iživljava nad Anđelom, ona ga moli samo za jednu stvar!

Psuje je i šikanira Zvezdan ne prestaje da se iživljava nad Anđelom, ona ga moli samo za jednu stvar!

Alo 14.03.2023
Ne prestaju sa svađama. Ovoga jutra, ljubavni par Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić započeo je maratonsku raspravu. Zvezdan je zamerio Anđeli na njenom ponašanju. Ona nakon njegovih optužbi nije mogla više da spava. -Nisam ja prilepak. Boli me… »

Vesti dana »