Povezane vesti

Slavnić će mi platiti 2 miliona dinara Kačavenda otkrila detalje prijave koju je podnela protiv Zvezdana, sve izlazi na…

Slavnić će mi platiti 2 miliona dinara Kačavenda otkrila detalje prijave koju je podnela protiv Zvezdana, sve izlazi na…

Alo 15.03.2023
Ne piše mu se dobro. Milena Kačavenda, oglasila se nakon što su Zvezdana Slavnića izveli iz "Zadruge", zbog krivične prijave koja je podneta protiv njega. Kada se vratio u rijaliti, Zvezdan je odmah napao bivšu nevenčanu suprugu Anu Ćurčić… »
Otkriveno zbog čije prijave je zvezdan morao da daje izjavu u policiji! Ova žena mu je pomrsila sve konce

Otkriveno zbog čije prijave je zvezdan morao da daje izjavu u policiji! Ova žena mu je pomrsila sve konce

Alo 15.03.2023
Izvođen na razgov. Zvezdan Slavnić je u toku noći hitno izveden iz "Zadruge 6" kako bi u policijskoj stanici dao izjavu zbog krivične prijave koja je podneta protiv njega. Slavnić je posle nekoliko sati vraćen u rijaliti, a prvo što mu je nakon… »
Ponovo ide na robiju? Anđela otkrila zbog čega je Zvezdan izveden iz rijalitija, Ana je podnela prijavu za nasilje!

Ponovo ide na robiju? Anđela otkrila zbog čega je Zvezdan izveden iz rijalitija, Ana je podnela prijavu za nasilje!

Alo 15.03.2023
Zvezdan Slavnić sinoć je napustio Zadrugu, a odmah po povratku nastavio je da sprovodi teror nad bivšom ženom, Anom Ćurčić. Njegova, dve decenija mlađa, ljubavnica otkrila je da je Zvezdan bio na saslušanju jer mu je stigla tužba za nasilje… »
Bio sam uhapšen! Isplivao snimak, Zvezdan otkrio da je iz Zadruge odveden u policiju (video)

Bio sam uhapšen! Isplivao snimak, Zvezdan otkrio da je iz Zadruge odveden u policiju (video)

Alo 15.03.2023
Iako je najpre negirao da je maltretirao bivšu ženu, Zvezdan je priznao da je "šutiriao i čupao" Anu Ćurčić, a ni kamere ga nisu sprečile da sprovodi agresiju. Naime, Slavnić gotovo svakodnevno vrši psihičko nasilje nad Anom koju zastrašuje, a… »
Jezive scene nasilja Zvezdan podivljao, prišao Ani i demolirao joj krevet, ona skamenjena (video)

Jezive scene nasilja Zvezdan podivljao, prišao Ani i demolirao joj krevet, ona skamenjena (video)

Alo 15.03.2023
Svakodnevno pokazuje svoju nasilnu stranu, a javnost je zabrinuta koja bi sledeća reakcija mogla biti bivšem osuđeniku. Zvezdan Slavnić ponovo je uspeo da zgrozi javnost kada je iznenada prišao Ani Ćurčić i prevrnuo joj krevet. Iako je spavaća… »

Vesti dana »