Povezane vesti

Miljana ne može da dođe sebi Marija i Zola u nikad žešćoj svađi, ori se Zadruga

Miljana ne može da dođe sebi Marija i Zola u nikad žešćoj svađi, ori se Zadruga

Alo 16.03.2023
Ne može da prihvati Zolu za zeta. U toku emisije "Pitanja gledalaca" voditelj Darko Tanasijević pročitao je pitanje Mariji Kulić. -Kako si se osećala kad si gledala kad si gledala kako Zola ima se*sualne odnose sa Miljanom sa majcom tvog lika? -… »
Udarila mu čežnju Zvezdan priznao da je mislio da će više nedostajati Anđeli dok je u hotelu

Udarila mu čežnju Zvezdan priznao da je mislio da će više nedostajati Anđeli dok je u hotelu

Alo 16.03.2023
Ovome se nije nadao. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević pročitao je naredno pitanje koje je bilo za Anđelu Đuričić. - Je l' realno da spavaš u hotelu, a Zveki sam u sobi? - glasilo je pitanje. undefined - Ja sam se… »
Iz sažaljenja je u vezi Marija ubeđena da je Slavnić sa Anđelom da bi pravio Ani inat, a da ga Đuričićka uvek hvata na…

Iz sažaljenja je u vezi Marija ubeđena da je Slavnić sa Anđelom da bi pravio Ani inat, a da ga Đuričićka uvek hvata na…

Alo 16.03.2023
Razvezala jezik. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević pročitao je naredno pitanje koje je bilo za Anu Ćurčić. - Da li ima kad gleda sa stane da li će Zvezdan do kraja života ostati sa Anđelom ili će ga brzo smoriti? -… »
Ne želim ga nikome Marija ocrnila Zolu za sve pare, pa priznala da nikada neće prihvatiti njegovu i Miljaninu vezu

Ne želim ga nikome Marija ocrnila Zolu za sve pare, pa priznala da nikada neće prihvatiti njegovu i Miljaninu vezu

Alo 16.03.2023
Ne odustaje od svojih stavova. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević pročitao je naredno pitanje koje je bilo za Mariju Kulić. - Zar ti nije žao kad vidiš koliko su Miljana i Zola nesrećni kad nisu zajedno i pate. Pet… »
Mislila sam da me iskreno voli Zvezdan razvezao jezik pa rekao zašto nije bio iskren prema Ani i zbog čega nije ranije…

Mislila sam da me iskreno voli Zvezdan razvezao jezik pa rekao zašto nije bio iskren prema Ani i zbog čega nije ranije…

Alo 16.03.2023
Drama na samom startu. U toku je emisija "Pitanja gledalaca". Voditelj Darko Tanasijević pročitao je naredno pitanje koje je bilo za Zvezdana Slavnića. - Zašto nisi Ani rekao pre "Zadruge" da ti se gase emocije prema njoj, onda, brate,m ne bi imao… »

Vesti dana »