Povezane vesti

"Leševi u kesama u šok-sobi, a od šake nema ništa": Dača Ikodinović o udesu, crkvi i bivšoj ženi

"Leševi u kesama u šok-sobi, a od šake nema ništa": Dača Ikodinović o udesu, crkvi i bivšoj ženi

Večernje novosti 16.03.2023
BIVŠI vaterpolista Danilo Dača Ikodinović je u velikoj ispovesti progovorio o detinjstvu, braku sa pevačicom Natašom Bekvalac, okretanju crkvi, te velikom udesu koji je imao pre 15 godina, kad su se lekari borili za njegov život. Foto: N. Skenderija… »
"Leševi u kesama su bili oko mene, od šake mi nema ništa": Dača Ikodinović o posledicama posle teškog udesa, okretanju…

"Leševi u kesama su bili oko mene, od šake mi nema ništa": Dača Ikodinović o posledicama posle teškog udesa, okretanju…

Blic 16.03.2023
Proslavljeni vaterpolista Danilo Dača Ikodinović je u velikoj ispovesti progovorio o detinjstvu, nekadašnjem braku sa pevačicom Natašom Bekvalac, okretanju crkvi, te velikom udesu koji je imao pre 15 godina, kad su se lekari borili za njegov život… »
"Leševi u kesama u šok-sobi, a od šake nema ništa" Dača Ikodinović o udesu, crkvi i bivšoj ženi: Od mene i Nate nije…

"Leševi u kesama u šok-sobi, a od šake nema ništa" Dača Ikodinović o udesu, crkvi i bivšoj ženi: Od mene i Nate nije…

Kurir 16.03.2023
Bivši vaterpolista Danilo Dača Ikodinović je u velikoj ispovesti progovorio o detinjstvu, braku sa pevačicom Natašom Bekvalac, okretanju crkvi, te velikom udesu koji je imao pre 15 godina, kad su se lekari borili za njegov život. - Skoro svaki dan… »

Vesti dana »