Povezane vesti

Matori, šta to uradi, što me namesti Hrvatin poručio Belivuku: Sad tražiš dlaku u jajetu!

Matori, šta to uradi, što me namesti Hrvatin poručio Belivuku: Sad tražiš dlaku u jajetu!

Alo 17.03.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi trebalo da se nastavi ispitivanje svedoka saradnika u postupku protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i ostalih optuženih za sedam ubistava, trgovinu drogom i oružjem, otmice i silovanje, Bojana Hrvatina. Posle… »
Prekinuto napeto ispitivanje Hrvatina Belivuk ubio Gligorijevića pa išao da mu pali sveću?

Prekinuto napeto ispitivanje Hrvatina Belivuk ubio Gligorijevića pa išao da mu pali sveću?

Alo 17.03.2023
Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu ispitivanjem svedoka okrivljenog Bojana Hrvatina. Marko Miljković zvani Mesar četvrto suđenje za redom postavljao je pitanja svom nekadašnjem… »
Suočavanje budimira i Hrvatina Mitić je bio go, u prostoriji su bile kuke u plafonu

Suočavanje budimira i Hrvatina Mitić je bio go, u prostoriji su bile kuke u plafonu

Alo 17.03.2023
Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu ispitivanjem svedoka okrivljenog Bojana Hrvatina. Marko Miljković zvani Mesar četvrto suđenje za redom postavljao je pitanja svom nekadašnjem… »
Mesar se smeje u lice svedoku okrivljenom dok priča o ubistvu Ljepoje Hrvatin: "Ja sam pokazao policiji gde smo bacali ostatke…

Mesar se smeje u lice svedoku okrivljenom dok priča o ubistvu Ljepoje Hrvatin: "Ja sam pokazao policiji gde smo bacali ostatke…

Alo 17.03.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas bi trebalo da se nastavi ispitivanje svedoka saradnika u postupku protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i ostalih optuženih za sedam ubistava, trgovinu drogom i oružjem, otmice i silovanje, Bojana Hrvatina… »
Na suđenju prikazane slike sa potpisom "učesnik Vlade Draganić" Mesar zbunjeno: "Gde je on bio tog datuma?"

Na suđenju prikazane slike sa potpisom "učesnik Vlade Draganić" Mesar zbunjeno: "Gde je on bio tog datuma?"

Alo 17.03.2023
Suđenje klanu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića nastavljeno je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu ispitivanjem svedoka okrivljenog Bojana Hrvatina. Marko Miljković zvani Mesar četvrto suđenje za redom postavlja pitanja svom nekadašnjem… »

Vesti dana »