Povezane vesti

Još malo jubilej: Tanja Savić priznala da za 20 godina karijere želi da održi veliki koncert

Još malo jubilej: Tanja Savić priznala da za 20 godina karijere želi da održi veliki koncert

Večernje novosti 18.03.2023
FOLK zvezda Tanja Savić nastupala je sinoć u jednom beogradskom klubu, a pre početka nastupa sa ekipom našeg portala i pripadnicima medija otkrila je neke detelje i novosti iz privatnog i poslovnog života. Foto: Novosti Tanja kroz smeh otkrila da li… »
(Video): "Draško mi nije čestitao praznik, a ranije jeste": Tanja Savić o odnosu sa Stanivukovićem, priznala da ga i dalje…

(Video): "Draško mi nije čestitao praznik, a ranije jeste": Tanja Savić o odnosu sa Stanivukovićem, priznala da ga i dalje…

Blic 18.03.2023
Pevačica Tanja Savić nastupala je u jednom beogradskom klubu, a tom prilikom otkrila je i nekoliko detalja iz privatnog života. Tanju su odmah pitali da li se u kontaktu sa gradonačelnikom Banja Luke Draškom Stanivukovićem. "Sa njim stvarno nisam u… »
"Nekada mi je čestitao praznike" Tanja progovorila o odnosu sa Draškom Stanivukovićem i odnosu sa kolegama!

"Nekada mi je čestitao praznike" Tanja progovorila o odnosu sa Draškom Stanivukovićem i odnosu sa kolegama!

Kurir 18.03.2023
Pevačica Tanja Savić nastupala je u jednom beogradskom klubu, a tom prilikom otkrila je i nekoliko detalja iz privatnog života. Tanju su odmah pitali da li se u kontaktu sa gradonačelnikom Banja Luke Draškom Stanivukovićem. - Sa njim stvarno nisam u… »

Vesti dana »