Povezane vesti

Na korak do pomirenja Šok preokret, nakon što ga je gađala šoljom u glavu, Miljana se ušuškala pored Zole

Na korak do pomirenja Šok preokret, nakon što ga je gađala šoljom u glavu, Miljana se ušuškala pored Zole

Alo 24.03.2023
Od ljubavi do mržnje. Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola su nakon razgovora u pušionici legli u njen krevet. Naime, njih dvoje su rešili da sklope primirje. PrintScreen YouTube/Zadruga Official Pogledaj galeriju PrintScreen YouTube/Zadruga Official… »
"Terala sam te da kažeš kako si počinio ubistvo" Ana Ćurčić progovorila o noći kada je Zvezdan usmrtio Olivera…

"Terala sam te da kažeš kako si počinio ubistvo" Ana Ćurčić progovorila o noći kada je Zvezdan usmrtio Olivera…

Alo 24.03.2023
Zadrugari se umešali u sukob bivših ljubavnika. Tokom žestokog sukoba Ane Ćurčić i Zvezdana Slavnića, zadrugari su se umešali i dali svoj sud. -Moja deca su njega obožavala i sve drugarice od moje ćerke su ga isto obožavale - rekla je Ana… »
Ne smiruje se Obezbeđenje opkolilo izolaciju, Miljana zapretila Zoli i najavila mu haos!

Ne smiruje se Obezbeđenje opkolilo izolaciju, Miljana zapretila Zoli i najavila mu haos!

Alo 24.03.2023
Haos Miljane Kulić i Lazara Čolića ne prestaje. Naime, nakon što je približila krevet Zolinom, Miljana je rešila da mu stavi do znanja da neće spavati. Ona je sve vreme pevala, a u jednom momentu je čak i uzela Zolinu obuću i pobacala u jezero pa… »
Udara ga i preti Miljana Kulić uletela u izolaciju, pa napala Zolu, jezive scene uznemirile javnost (video)

Udara ga i preti Miljana Kulić uletela u izolaciju, pa napala Zolu, jezive scene uznemirile javnost (video)

Alo 24.03.2023
Neće se smiriti dok nekoga ne ubije. Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola ušli su u novi sukob u cik zore, a Kulićeva je ponovo nasrnula na njega u izolaciji. - Nema spavanja, je*aću ti sve - vikala je Miljana. PrintScreen YouTube/Zadruga Official… »

Vesti dana »