Povezane vesti

Hit izbor Anita poređala bivše, pa odabrala Matoru za omiljenu osobu, Tomićeva šokirana

Hit izbor Anita poređala bivše, pa odabrala Matoru za omiljenu osobu, Tomićeva šokirana

Alo 28.03.2023
Poslušala srce umesto razuma! Voditelj Darko Tanasijević dao je reč Aniti Stanojlović, kako bi odabrala omiljenu osobu. - Zola ustani, Marko Marković ustani, Bilal možeš da ustaneš, Jovana ustani. Moja konačna odluka je Jovana - rekla je Anita. -… »
Haos za crnim stolom Anita odabrala svoje potrčke, Sanja Grujić na aparatima, vreme je da Marko dokaže svoju ljubav?

Haos za crnim stolom Anita odabrala svoje potrčke, Sanja Grujić na aparatima, vreme je da Marko dokaže svoju ljubav?

Alo 28.03.2023
Biće haosa. Emisija "Izbor potrčka" je u toku, a voditelj Darko Tanasijević dao reč Aniti Stanojlović, ovonedeljnom vođi, kako bi odabrala svoje potrčke za ovu nedelju. - Bilal neka ustane, Šarmen takođe. Ivan Marinković, Zorica Marković, Marko… »
Priznao da mu se žana nabacuje? Opšti haos, Stefanović šokirao izjavom, pa zaratio sa Markovićem

Priznao da mu se žana nabacuje? Opšti haos, Stefanović šokirao izjavom, pa zaratio sa Markovićem

Alo 28.03.2023
Nove varnice na pomolu? Tokom emisije 'Pretres nedelje i izbor potrčka', voditelj Darko Tanasijević podigao je Sanju Grujić kako bi prokomentarisala izbor potrčka Anite Stanojlović. - Meni je drago da je poslala njih dvoje. Ja nemam više nikakve… »

Vesti dana »