Povezane vesti

Svi detalji veze Ane i Bulića Ćurčićeva njihov odnos predstavlja idealnim, a ovo je prava istina, sada je sve otkriveno!

Svi detalji veze Ane i Bulića Ćurčićeva njihov odnos predstavlja idealnim, a ovo je prava istina, sada je sve otkriveno!

Alo 29.03.2023
Zvezdan Slavnić odlučio da i on, kao i njegova bivša žena, počne da iznosi detalje iz njihove veze u javnost, te je sada spomenuo biznismena Dragana Acu Bulića koji je bio prva ljubav Ane Ćurčić. Zvezdan je sada prvi put progovorio o detaljima… »
Zvala me je i plakala zbog njega Zvezdan otkrio Zorici šta se desilo danas kad je razgovarao sa Anom, pomenuo i Acu Bulića

Zvala me je i plakala zbog njega Zvezdan otkrio Zorici šta se desilo danas kad je razgovarao sa Anom, pomenuo i Acu Bulića

Alo 29.03.2023
Poverio joj se! Zvezdan Slavnić prišao je Zorici Marković, te je počeo sa pričom o današnjem razgovoru sa Anom Ćurčić. - Sad ona meni ke*a, kao priča: "Nemoj da mi diraš moju najsvetiju vezu", pet godina joj se smejao ceo grad, gde je mene… »
Gori kazino Anita svojim telom usijala kazino, ne skidaju pogled sa nje

Gori kazino Anita svojim telom usijala kazino, ne skidaju pogled sa nje

Alo 29.03.2023
Gori žurka! Zadrugarka Anita Stanojlović na žurku je došla u zavodljivom crnom topu i crnim pantalonama zbog čega je izazvala brdo pogleda uperenih u nju. Anita je zatim stala ispred bine i zavodljivo počela da igra gde se svaka crta njenog tela… »

Vesti dana »