Povezane vesti

Oni su totalni hit Miljana i Zola prevazišli sebe, pokazali neverovatno glumačko umeće, Čolić izdominirao kao Marija…

Oni su totalni hit Miljana i Zola prevazišli sebe, pokazali neverovatno glumačko umeće, Čolić izdominirao kao Marija…

Alo 29.03.2023
Urnebesan duo. Nakon povratka sa kratkih reklama, voditelj Osman Karić seo je u svoju stolicu, zajedno sa Markom Janjuševićem Janjušem, te su u nastavku radio emisije "Amnezija", ugostili su Mariju Kulić, tj. Miljanu Kulić i Miljanu, tj. Lazara… »
Progovorila iskreno Milica Veselinović priznala koji odnos joj je bio najlepši, opisala do detalja, pa otkrila koliko je…

Progovorila iskreno Milica Veselinović priznala koji odnos joj je bio najlepši, opisala do detalja, pa otkrila koliko je…

Alo 29.03.2023
Kako kaže, to je bilo najpristojnije muvanje i trajalo je oko dva meseca. Osman Karić seo je u svoju stolicu, zajedno sa Markom Janjuševićem Janjušem, te su nakon kratke pauze za pesmu, nastavili sa novim izdanjem radio emisije "Amnezija". Osman je… »
Glumio ravnodušnost Bilal priznao trenutna osećanja prema Maji Marinković, pa otkrio da je bio treći u ovom odnosu

Glumio ravnodušnost Bilal priznao trenutna osećanja prema Maji Marinković, pa otkrio da je bio treći u ovom odnosu

Alo 29.03.2023
Progovorio o trenutnoj situaciji. Osman Karić seo je u svoju stolicu, zajedno sa Markom Janjuševićem Janjušem, te su nakon kratke pauze za pesmu, nastavili sa novim izdanjem radio emisije "Amnezija". Naredni gost bio je Bilal Brajlović, koji je… »
"Otišla sam pa tek onda saznala da sam trudna" Anita progovorila o paklu koji je prošla sa bivšim dečkom, pa pomenula i…

"Otišla sam pa tek onda saznala da sam trudna" Anita progovorila o paklu koji je prošla sa bivšim dečkom, pa pomenula i…

Alo 29.03.2023
Nakon kratke pauze za pesmu, Osman i Janjuš su ugostili Anitu Stanojlović. Osman Karić seo je u svoju stolicu, zajedno sa Markom Janjuševićem Janjušem, te su otpočeli sa novim izdanjem radio emisije "Amnezija". Nakon kratke pauze za pesmu, Osman i… »

Vesti dana »