Povezane vesti

Donela sam važnu odluku Oglasila se Slavica i rekla da je ova stvar najbitnija za njenog sina, a ovako je reagovala na pomen…

Donela sam važnu odluku Oglasila se Slavica i rekla da je ova stvar najbitnija za njenog sina, a ovako je reagovala na pomen…

Alo 30.03.2023
O Ani i Anđeli nije želela da kaže ni reč, a za to je navela i razlog. Zvezdan Slavnić dobio je čestitke od oca Moke Slavnića, majke Slavice, Šmizle i Džonija što je za mnoge iznenađenje. Moka i njegova supruga Slavica, koji su zajedno… »
Novo oglašavanje zvezdanove majke! Slavica donela važnu odluku koja se tiče Slavnića, a evo šta kaže o pomirenju sa…

Novo oglašavanje zvezdanove majke! Slavica donela važnu odluku koja se tiče Slavnića, a evo šta kaže o pomirenju sa…

Kurir 30.03.2023
Zvezdan Slavnić dobio je čestitke od oca Moke Slavnića, I majke Slavice, što je za mnoge iznenađenje. Moka i njegova supruga Slavica, koji su zajedno potpisani u pismu, zaprepastili su sve, budući da nemaju nikakav kontakt čak tri decenije. Zvezdan… »
Donela sam važnu odluku! Zvezdanova majka presekla - progovorila o pomirenju s Mokom, za sina kaže da je ovako najbolje!

Donela sam važnu odluku! Zvezdanova majka presekla - progovorila o pomirenju s Mokom, za sina kaže da je ovako najbolje!

Mondo 30.03.2023
Majka Zvezdana Slavnića prokomentarisala je pomirenje sa bivšim suprugom posle trideset godina, ali i koju odluku je donela zbog sina. Majka Zvezdana Slavnića prokomentarisala je pomirenje sa bivšim suprugom posle trideset godina, ali i koju odluku je… »

Vesti dana »