Povezane vesti

"Loša sudbina ga prati od malena" Aleksandar čudom preživeo jezivi udes, a i ranije doživeo nesreću! Stena mu se obrušila…

"Loša sudbina ga prati od malena" Aleksandar čudom preživeo jezivi udes, a i ranije doživeo nesreću! Stena mu se obrušila…

Kurir 31.03.2023
„Čujemo se preko video poziva, kada ga vidim u bolovima, kako stiska vilice, posle 10 sekundi odmah se rasplačem. Kaže: "tata mnogo me boli", i pored svih sedativa koje prima. Pokazao mi je noge, mnogo ga boli kada mu čiste rane. To su otvorene… »
"Zovem ga, kaže mi 'tata, mnogo me boli', a ja se rasplačem": Ispovest Aleksandrovog oca, koji je u SAD doživeo težak udes…

"Zovem ga, kaže mi 'tata, mnogo me boli', a ja se rasplačem": Ispovest Aleksandrovog oca, koji je u SAD doživeo težak udes…

Blic 31.03.2023
„Čujemo se preko video poziva, kada ga vidim u bolovima, kako stiska vilice, posle 10 sekundi odmah se rasplačem. Kaže: "tata mnogo me boli", i pored svih sedativa koje prima. Pokazao mi je noge, mnogo ga boli kada mu čiste rane. To su otvorene… »
„Ne može ni da stane na nogice, zna da kaže svoje ime i prezime“: Teško stanje devojčice koju je otac držao u…

„Ne može ni da stane na nogice, zna da kaže svoje ime i prezime“: Teško stanje devojčice koju je otac držao u…

Nova 31.03.2023
Stanje osmogodišnje devojčice, koju je otac Uroš Pašajlić (37) držao zatočenu u stanu u Mirijevu, je i dalje loše zbog teške neuhranjenosti. Devojčica ima svega 10 kilograma i jedva može da stane na noge. „Devojčica se nalazi na UDK… »
Kada joj priđe muškarac, počinje da se brani i da plače: Devojčica koju je otac držao zarobljenu u stanu u Mirijevu…

Kada joj priđe muškarac, počinje da se brani i da plače: Devojčica koju je otac držao zarobljenu u stanu u Mirijevu…

Nova 31.03.2023
Devojčica (8) koju je otac Uroš Pašajlić godinama držao zatočenu u štrokavom stanu i kadi na Zvezdari još uvek je u bolnici i pitanje je kada će izaći, jer se nalazi u jako teškom stanju Prema informacijama koje posedujemo, devojčica je… »
"Čim joj priđe muška osoba Ona počne da plače i da se brani": Devojčica koju je otac držao zatočenu biće duže vreme u…

"Čim joj priđe muška osoba Ona počne da plače i da se brani": Devojčica koju je otac držao zatočenu biće duže vreme u…

Blic 31.03.2023
Devojčica (8) koju je otac Uroš Pašajlić godinama držao zatočenu u štrokavom stanu i kadi na Zvezdari još uvek je u bolnici i pitanje je kada će izaći, jer se nalazi u jako teškom stanju, saznaje "Blic". Prema informacijama koje posedujemo… »
"Tornado se približava, bukti požar, a čovek nam umire": Ranko (29) iz Sombora je na brodu preživeo noć iz pakla: Kapetan…

"Tornado se približava, bukti požar, a čovek nam umire": Ranko (29) iz Sombora je na brodu preživeo noć iz pakla: Kapetan…

Blic 31.03.2023
"Preminuo nam je gost, preživeli smo požar i tornado". Ovako počinje neverovatnu ispovest Ranko Miletin (29) iz Sombora, koji je otišao da radi na brodu, a tamo doživeo scenario za jedan triler. Sve je, priseća se, počelo od jednog poziva koji nije… »

Vesti dana »