Povezane vesti

Imovina Srpske crvena linija oko koje nema pregovora: Sastanak vladajuće koalicije RS u Banjaluci

Imovina Srpske crvena linija oko koje nema pregovora: Sastanak vladajuće koalicije RS u Banjaluci

Večernje novosti 01.04.2023
O IMOVINI Republike Srpske se ne može razgovarati. To je pitanje rešeno Dejtonskim sporazumom. Vladajuca koalicija RS foto SRNA Oni koji su se "uvalili" u ovo blato neka se sada spasavaju. Mi ćemo reagovati adekvatno na bilo kakve mere protiv Republike… »
"Ja ću satlera istući" Dodik preti šefu Delegacije EU - Neću da pričam, ‘alo (video)

"Ja ću satlera istući" Dodik preti šefu Delegacije EU - Neću da pričam, ‘alo (video)

Večernje novosti 31.03.2023
PRE formalnog početka današnjeg sastanka vladajuće koalicije u Banjaluci, snimatelji i fotoreporteri su beležili kadrove, i jednom trenutku uhvatili su jedan zanimljiv detalj. Foto: printskrin RTS Naime, predsednik Republike Srpske Milorad Dodik u… »
"Ja ću satlera istući": Dodik ponovo šokira, sada preti šefu Delegacije EU (video)

"Ja ću satlera istući": Dodik ponovo šokira, sada preti šefu Delegacije EU (video)

Blic 31.03.2023
Pre formalnog početka današnjeg sastanka vladajuće koalicije u Banjaluci, snimatelji i fotoreporteri su beležili kadrove, i jednom trenutku uhvatili su jedan zanimljiv detalj. Naime, predsednik Republike Srpske Milorad Dodik u razgovoru o pitanju… »
Dodik rekao da će istući šefa Delegacije EU u BiH

Dodik rekao da će istući šefa Delegacije EU u BiH

Danas 31.03.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je danas u neformalnom razgovoru sa liderima stranaka vladajuće koalicije u RS da će istući šefa Delegacije EU u BiH Johana Satlera. To se desilo pre početka sastanka vladajuće koalicije, u trenutku… »

Vesti dana »