Povezane vesti

Vučić zamolio Vučićevića da ne ide u zatvor, ponudio se da plati

Vučić zamolio Vučićevića da ne ide u zatvor, ponudio se da plati

Glas Zapadne Srbije 01.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas na ceremoniji otvaranja deonice Novi Beograd – Surčin auto-puta "Miloš Veliki“. - Ja sam mislio da je to neslana šala, ja sam sinoć pozvao gospodina Vučićevića i vidim da je on odlučan da… »
Kako će Vučić da plati kaznu Vučićeviću: „Ako da celu platu, od čega će da živi“

Kako će Vučić da plati kaznu Vučićeviću: „Ako da celu platu, od čega će da živi“

N1 Info 01.04.2023
Nakon izjave Aleksandra Vučića u kojoj kaže da je molio vlasnika lista "Informer" Dragana J. Vučićevića da ne ide u zatvor i da mu je ponudio da mu plati kaznu od 200.000 dinara, sagovornici portala N1 ocenjuju da se radi o "predstavi" u kojoj… »
Vučić: Loše za Srbiju da Vučićević ode u zatvor, ponudio sam mu da ja platim kaznu

Vučić: Loše za Srbiju da Vučićević ode u zatvor, ponudio sam mu da ja platim kaznu

Insajder 01.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da je "loše za zemlju" da vlasnik Informera Dragan J. Vučićević ode u zatvor jer ne želi da plati novčanu kaznu po presudi za uvredu. Vlasnik Informera osuđen je zbog uvrede da plati 200.000… »
Vučić kaže da je sinoć zvao Vučićevića i nagovarao ga da ne ide u zatvor: Rekao sam mu, uplatiću ja, nije problem, to…

Vučić kaže da je sinoć zvao Vučićevića i nagovarao ga da ne ide u zatvor: Rekao sam mu, uplatiću ja, nije problem, to…

Nova 01.04.2023
Mislio sam da je to neslana šala. Pozvao sam sinoć Dragana J. Vučićevića telefonom, ali vidim da je on odlučan da svoj protest izrazi na taj način, da ide u zatvor – rekao je Aleksandar Vučić, predsednik Srbije na otvaranju deonice puta Novi… »
Vučić: Molio sam Vučićevića da ne ide u zatvor, ponudio sam da mu platim kaznu

Vučić: Molio sam Vučićevića da ne ide u zatvor, ponudio sam da mu platim kaznu

N1 Info 01.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je molio urednika Informera Dragana Vučićevića da ne ide u zatvor, da mu je poručio da će on platiti kaznu, ali da Vučićević to nije prihvatio jer se time bori za svoje principe. „Ne mogu ja da… »
Vučić: Nastaviću da molim Vučićevića da ne ide u zatvor, ponudio sam mu da ja platim kaznu – ali, neće

Vučić: Nastaviću da molim Vučićevića da ne ide u zatvor, ponudio sam mu da ja platim kaznu – ali, neće

Danas 01.04.2023
Mislio sam da je to neslana šala. Pozvao sam sinoć Dragana J. Vučićevića telefonom, ali vidim da je on odliućan da svoj protest izrazi na taj način, da ide u zatvor – rekao je Aleksandar Vučić, predsednik Srbije na otvaranju deonice puta Novi… »
Vučić: Loše za Srbiju da Dragan J. Vučićević ode u zatvor

Vučić: Loše za Srbiju da Dragan J. Vučićević ode u zatvor

Beta 01.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da je "loše za zemlju" da vlasnik Informera Dragan J. Vučićević ode u zatvor jer ne želi da plati novčanu kaznu po presudi za uvredu. Vučić je kazao da mu je vlasnik Informera sinoć u… »
Vučić: Loše za Srbiju da Dragan J. Vučićević ode u zatvor

Vučić: Loše za Srbiju da Dragan J. Vučićević ode u zatvor

Novi magazin 01.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da je "loše za zemlju" da vlasnik Informera Dragan J. Vučićević ode u zatvor jer ne želi da plati novčanu kaznu po presudi za uvredu. Vučić je kazao da mu je vlasnik Informera sinoć u… »
Vučić: Loše za Srbiju da Dragan J. Vučićević ode u zatvor

Vučić: Loše za Srbiju da Dragan J. Vučićević ode u zatvor

Radio sto plus 01.04.2023
Vučić je kazao da mu je vlasnik Informera sinoć u telefonskom razgovoru preneo da je “odlučan” da protest zbog te presude izrazi tako što će otići u zatvor. ; “Ne mogu da kritikujem ad personam sudiju i da ulazim u meritum stvari ali mnogo… »
Vučić: Loše za Srbiju da Vučićević ode u zatvor, ponudio sam mu da ja platim kaznu

Vučić: Loše za Srbiju da Vučićević ode u zatvor, ponudio sam mu da ja platim kaznu

Radio 021 01.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da je "loše za zemlju" da vlasnik Informera Dragan J. Vučićević ode u zatvor jer ne želi da plati novčanu kaznu po presudi za uvredu. Vučić je kazao da mu je vlasnik Informera sinoć u telefonskom… »

Vesti dana »