Povezane vesti

Saracin: Zajednica srpskih opština prihvaćena u Prištini

Saracin: Zajednica srpskih opština prihvaćena u Prištini

Politika 05.04.2023
PRIŠTINA – Izaslanik nemačke vlade za Zapadni Balkan Manuel Zaracin smatra da je Priština prihvatila da ispuni obavezu formiranja Zajednice srpskih opština i očekuje da to i pokaže. Saracin je, nakon posete Prištini, u intervjuu za Košev rekao… »
Saracin: ZSO prihvaćena u Pištini, načinili su korak napred, očekujemo da to pokažu u narednom periodu

Saracin: ZSO prihvaćena u Pištini, načinili su korak napred, očekujemo da to pokažu u narednom periodu

Danas 05.04.2023
„Moj utisak je da je ova, za kosovsku stranu, veoma teška tema Asocijacije opština sa srpskom većinom sada progutana. I Nemačka i međunarodni partneri su uvek bili jasni oko toga da očekujemo od Kosova da to ispuni, a moj utisak je da je to sada… »
"Kosovska strana je progutala ovu tešku temu": Saracin: ZSO prihvaćena u Prištini, očekujemo da to pokažu

"Kosovska strana je progutala ovu tešku temu": Saracin: ZSO prihvaćena u Prištini, očekujemo da to pokažu

Blic 05.04.2023
Izaslanik nemačke vlade za Zapadni Balkan Manuel Saracin smatra da je Priština prihvatila da ispuni obavezu formiranja Zajednice srpskih opština i očekuje da to i pokaže. Saracin je, nakon posete Prištini, u intervjuu za Kossev rekao da su Nemačka… »
Saracin: ZSO prihvaćena u Prištini, načinili su korak napred, to i da pokažu

Saracin: ZSO prihvaćena u Prištini, načinili su korak napred, to i da pokažu

N1 Info 05.04.2023
„Moj utisak je da je ova, za kosovsku stranu, veoma teška tema Asocijacije opština sa srpskom većinom sada progutana. I Nemačka i međunarodni partneri su uvek bili jasni oko toga da očekujemo od Kosova da to ispuni, a moj utisak je da je to sada… »
Zaracin: ZSO prihvaćena u Prištini, načinili su korak napred

Zaracin: ZSO prihvaćena u Prištini, načinili su korak napred

Dnevnik 05.04.2023
PRIŠTINA: Izaslanik nemačke vlade za Zapadni Balkan Manuel Zaracin smatra da je Priština prihvatila da ispuni obavezu formiranja Zajednice srpskih opština i očekuje da to i pokaže. Zaracin je, nakon posete Prištini, u intervjuu za Kosev rekao da su… »
Zaracin: ZSO prihvaćena u Prištini, načinili su korak napred, očekujemo da to pokažu

Zaracin: ZSO prihvaćena u Prištini, načinili su korak napred, očekujemo da to pokažu

RTV 05.04.2023
PRIŠTINA - Izaslanik nemačke vlade za Zapadni Balkan Manuel Zaracin smatra da je Priština prihvatila da ispuni obavezu formiranja Zajednice srpskih opština i očekuje da to i pokaže. Zaracin je, nakon posete Prištini, u intervjuu za Košev rekao da… »

Vesti dana »