Повезане вести
Лвова-Белова након подизања оптужнице: Украјина није упутила захтев Русији за повратак деце
Телеграф 06.04.2023
Руска комесарка за дечја права Марија Лвова-Белова, против које је Међународни кривични суд (МКС) подигао оптужницу за ратне злочине, негирала је оптужбе МКС и оценила их као "нетачне и нејасне" Руске власти нису добиле од… »
"На децу су заборавили!" Лвова-Белова: Украјина није упутила захтев Русији за повратак украјинске деце
Ало 06.04.2023
Руске власти нису добиле од Украјине званични захтев за повратак украјинске деце, изјавила је данас руска комесарка за права детета Марија Лвова-Белова. "Сви на друштвеним мрежама причају о разним листама. Сви траже да се… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 4 сатијош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 45 минутајош 1 повезана
Измене у овом делу града све до фебруара следеће године: Ове линије мењају трасу
Курир пре 55 минутајош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 4 сатијош 3 повезане



