Povezane vesti

Viktor Nemeš: Red je na mene da uzmem medalju

Viktor Nemeš: Red je na mene da uzmem medalju

Sportski žurnal 07.04.2023
Senćanin je osvojio zlatnu medalju na turniru u Kopenhagenu, pošto je upisao šest pobeda. Rvači Srbije trenutno su na pripremama za Evropsko prvenstvo koje se od 17. do 23 aprila održava u Zagrebu. Najbolji srpski rvači su posle turnira u Danskoj sa… »
Viktor Nemeš: Napadam medalju u Zagrebu

Viktor Nemeš: Napadam medalju u Zagrebu

Sport klub 07.04.2023
Rvačka reprezentacija Srbije nastavila je sa pripremama za Evropsko prvenstvo koje se od 17. do 23 aprila održava u Zagrebu. Najbolji srpski rvači su posle turnira u Danskoj sa treninzima nastavili u Poreču, a završna faza priprema biće obavljena u… »
Srpski rvači se spremaju za Evropsko prvenstvo! Viktor Nemeš: Red je na mene da osvojim medalju

Srpski rvači se spremaju za Evropsko prvenstvo! Viktor Nemeš: Red je na mene da osvojim medalju

Večernje novosti 07.04.2023
Rvačka reprezentacija Srbije nastavila je sa opsežnim pripremama za Evropsko prvenstvo koje se od 17. do 23 aprila održava u Zagrebu. Najbolji srpski rvači su posle turnira u Danskoj sa treninzima nastavili u Poreču, a završna faza priprema biće… »
Nemeš: Red je na mene da osvojim medalju

Nemeš: Red je na mene da osvojim medalju

Dnevnik 07.04.2023
BEOGRAD: Reprezentativac rvačke reprezentacije Srbije Viktor Nemeš izjavio je danas da je došao red na njega da osvoji medalju. Rvači Srbije trenutno su na pripremama za Evropsko prvenstvo koje se od 17. do 23 aprila održava u Zagrebu. Najbolji… »

Vesti dana »