Povezane vesti

Gvardiola o otkazima u PL: "Da ne pobeđujem i mene bi smenili..."

Gvardiola o otkazima u PL: "Da ne pobeđujem i mene bi smenili..."

Sportske.net 07.04.2023
Trener Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je danas da čak ni on nije bezbedan kada je u pitanju otkaz, pošto zahtevi fudbalskih klubova u Premijer ligi postaju sve veći. Do sada je ove sezone u Premijer ligi otpušteno 12 trenera, što je rekord, a… »
Gvardiola: Da ne pobeđujemo, smenili bi me

Gvardiola: Da ne pobeđujemo, smenili bi me

Sportski žurnal 07.04.2023
U poslednjih mesec dana četiri kluba u Premijer ligi su promenila menadžera. Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je pred utakmicu sa Sautemptonom da on do sada nije dobio otkaz jer pobeđuje, prenosi Skajsport. U poslednjih mesec dana… »
Gvardiola: Ni ja nisam bezbedan od otkaza

Gvardiola: Ni ja nisam bezbedan od otkaza

Beta 07.04.2023
Trener Mančester sitija Pep Gvardiola rekao je danas da čak ni on nije bezbedan kada je u pitanju otkaz, pošto zahtevi fudbalskih klubova u Premijer ligi postaju sve veći. Do sada je ove sezone u Premijer ligi otpušteno 12 trenera, što je rekord, a… »
"Odaću vam tajnu": Gvardiola otkrio zašto je još uvek na klupi Sitija

"Odaću vam tajnu": Gvardiola otkrio zašto je još uvek na klupi Sitija

Večernje novosti 07.04.2023
TRENER Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je pred utakmicu sa Sautemptonom da on do sada nije dobio otkaz jer pobeđuje, prenosi "Skajsport". FOTO AP U poslednjih mecec dana četiri kluba u Premijer ligi su promenila menadžera, dok je Čelsi vratio… »
Gvardiola: Da ne pobeđujemo, smenili bi me

Gvardiola: Da ne pobeđujemo, smenili bi me

Politika 07.04.2023
MANČESTER – Menadžer Mančester sitija Pep Gvardiola izjavio je pred utakmicu sa Sautemptonom da on do sada nije dobio otkaz jer pobeđuje, prenosi Skajsport. U poslednjih mecec dana četiri kluba u Premijer ligi su promenila menadžera, dok je Čelsi… »

Vesti dana »