Povezane vesti

"Hoću da vidim Acu" Nakon što je doživela nervni slom zbog Zvezdana, Ana sve vreme kroz plač dozivala Bulića!

"Hoću da vidim Acu" Nakon što je doživela nervni slom zbog Zvezdana, Ana sve vreme kroz plač dozivala Bulića!

Alo 07.04.2023
Zorica je tešila sve vreme. Ana Ćurčić slomila se na delove i bez prestanka ronila suze, a onda je u jednom trenutku priznala Zorici Marković da želi da vidi Acu Bulića. -Hoću Acu da vidim, molim te - plakala je Ana. PrintScreen YouTube/Zadruga… »
Ana nabola Zoricu u stomak Pevačica se presavila od bolova, nakon haosa na imanju, jedva govori!

Ana nabola Zoricu u stomak Pevačica se presavila od bolova, nakon haosa na imanju, jedva govori!

Alo 07.04.2023
Tokom nervnog sloma, Ana Ćurčić nesvesno je udarila Zoricu Marković nogom u stomak. Ana Ćurčić doživela je pomračenje uma zbog uvrede i optužbe Zvezdana Slavnića, koji je svoju bivšu nevenčanu suprugu nazvao folitantom. Aktuelna učenica… »
Lomi sve pred sobom Ana Ćurčić doživela pomračenje, više nije mogla da trpi, pukla i razlupala sve!

Lomi sve pred sobom Ana Ćurčić doživela pomračenje, više nije mogla da trpi, pukla i razlupala sve!

Alo 07.04.2023
Doživela nervni slom. Ana Ćurčić doživela je slom zbog uvreda i optužba da je folirant, pa je počela da lomi sve oko sebe, a zadrugari su pokušavali da je smire. -Sve mi je uništio što imam, život mi je uništio. Ja se foliram, ništa nemam -… »
Tenzija Ne prestaje Nakon Aninog sloma, Zvezdan urla iz sveg glasa: Ovo vam je prava Ana Ćurčić, a ne ona kojom se…

Tenzija Ne prestaje Nakon Aninog sloma, Zvezdan urla iz sveg glasa: Ovo vam je prava Ana Ćurčić, a ne ona kojom se…

Alo 07.04.2023
Smirivali ga cimeri. Zadrugari su smirivali Zvezdana Slavnića posle sukoba sa Anom Ćurčić i sprečavali ga da nastavi da se svađa sa njom. -Je l' sad treba da odem i da je turiram, a koliko je ona puta mene isturirala? - pitao je Zvezdan. -Turira te… »
"Sebi ovo Nisam smela da dozvolim" Ana Ćurčić u psihičkom rastrojstvu, plače i kuka na sav glas, a evo šta joj je Zvezdan…

"Sebi ovo Nisam smela da dozvolim" Ana Ćurčić u psihičkom rastrojstvu, plače i kuka na sav glas, a evo šta joj je Zvezdan…

Alo 07.04.2023
Pevačica pokušala da je smiri. Ana Ćurčić i Zorica Marković otišle su u hotel "Zadruga" kako bi porazgovarale u haosu koji se desio, a pevačica je dala sve od sebe da je smiri i sasluša sve što je muči. PrintScreen YouTube/Zadruga Official… »

Vesti dana »