Povezane vesti

"Mi smo Srbima uzori, a oni imaju bolje uslove": Hrvat brutalno udario na sopstvenu zemlju! "Strašno gde nam deca treniraju"

"Mi smo Srbima uzori, a oni imaju bolje uslove": Hrvat brutalno udario na sopstvenu zemlju! "Strašno gde nam deca treniraju"

Večernje novosti 08.04.2023
ŽELjKO Sopić, trener hrvatskog prvoligaša Gorice, na zanimljiv način analizirao je opšte stanju u fudbalu kada su u pitanju neke od bivših članica nekadašnje SFRJ. FOTO: Tanjug/AP U razgovoru za hrvatski portal "Gol" Sopić je rekao da Srbija i… »
Čak i Srbija ima bolje uslove u fudbalu, a mi smo im uzori! Hrvat opleo po državi: "Kad se već slikate, sagradite nešto"

Čak i Srbija ima bolje uslove u fudbalu, a mi smo im uzori! Hrvat opleo po državi: "Kad se već slikate, sagradite nešto"

Mondo 08.04.2023
Željko Sopić tvrdi da Srbija ima bolje uslove u fudbalu od Hrvatske. Željko Sopić tvrdi da Srbija ima bolje uslove u fudbalu od Hrvatske. Srbija ima bolje uslove u fudbalu od Hrvatske. Tako kaže hrvatski trener Željko Sopić (48) koji trenira… »
"Čak i Srbi imaju bolje uslove od nas": Hrvatski trener podigao region na noge

"Čak i Srbi imaju bolje uslove od nas": Hrvatski trener podigao region na noge

Večernje novosti 08.04.2023
TRENER fudbalera hrvatske Gorice, Željko Sopić (48) govorio je o tamošnjem fudbalu, a usput je pomenuo i stanje u srpskom fudbalu. Foto: M. V. Sopić je istakao da Hrvatska nema adekvatne uslove koji bi pratili rezultate koje ostvaruju "kockasti"… »

Vesti dana »