Povezane vesti
Agim Musliu Abazoviću: Promenite ime, u neko srpsko ili rusko
Vesti online 13.04.2023
U Nikšiću je otvorena ruska fabrika “Beluga votke” u prisustvu predsednika Vlade Crne Gore Dritana Abazovića, a taj potez crnogorskog premijera, u trenutku kada je Rusija pod sankcijama, zasmetao je stručnjaku za bezbednost Agimu Musliuu, koji je poručio… »
"Ne zaslužuješ albanski identitet" Musliu: Dritane, uzmi srpsko ili rusko ime!
Alo 13.04.2023
U Nikšiću je otvorena ruska fabrika "Beluga votke" u prisustvu predsednika Vlade Crne Gore Dritana Abazovića, a taj potez crnogorskog premijera, u trenutku kada je Rusija pod sankcijama, zasmetao je stručnjaku za bezbednost Agimu Musliuu, koji je poručio… »
Vesti dana »

U Novom Sadu počeo protest ispred Rektorata, okupljanja i u drugim gradovima
RTV pre 33 minutajoš 29 povezanih

Ponovo uhapšen tviteraš Marko M., poznatiji kao Kristal Met Dejmon
Radio 021 pre 4 satijoš 59 povezanih

Selektor kadetske reprezentacije Srbije Stevan Mijović: Mnogo više smo želeli da osvojimo zlato od bilo koje ekipe na prvenstvu
Dnevnik pre 1 satjoš 31 povezana

Sastanak Putina i Trampa na Aljasci: pregovori o Ukrajini, pismo Melanije Tramp i pripreme za sastanak u Vašingtonu
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 206 povezanih

Upozorenja RHMZ-a na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u zapadnoj Srbiji i Vojvodini
Naslovi.ai pre 4 satijoš 45 povezanih