Povezane vesti

Prucev: Uskrs je izuzetno bitan za mene i moju porodicu, kao i sve ljude pravoslavne veroispovesti

Prucev: Uskrs je izuzetno bitan za mene i moju porodicu, kao i sve ljude pravoslavne veroispovesti

Sportski žurnal 15.04.2023
Pred crveno-belima je početak plej-ofa i duel protiv TSC, a Prucev je uveren da Crvena zvezda može da iskoristi već prvu priliku i u subotu osvoji Super ligu Srbije. Talentovani mladi fudbaler Crvene zvezde Jegor Prucev je iskoristio priliku da svim… »
Prucev: "Da se dobro raspoloženje posle praznika prenese i na teren"

Prucev: "Da se dobro raspoloženje posle praznika prenese i na teren"

Sportske.net 15.04.2023
Mladi Jegor Prucev je u centru pažnje poslednjih mesec dana, dobija šansu kod Miloša Milojevića koji ga je još tokom priprema apostrofirao kao igrača koji bi mogao da ima uticaj na igru crveno-belih, a onda je došla i ponuda Bazela koja je… »
Rus iz zvezde zove navijače na "marakanu": Čestitam im Uskrs, nadam se da ćemo ih obradovati titulom

Rus iz zvezde zove navijače na "marakanu": Čestitam im Uskrs, nadam se da ćemo ih obradovati titulom

Večernje novosti 15.04.2023
FUDBALER Crvene zvezde Jegor Prucev čestitao je svim navijačima praznik, a ujendo ih i pozvao da dođu protiv TSC-a u subotu i pomognu ekipi da osvoji šestu uzastopnu titulu šampiona Srbije. FOTO: FK Crvena zvezda Mladi Rus se veoma raduje Uskrsu, ali… »

Vesti dana »