Povezane vesti

Maja Marinković bacila oko na Zvezdana Slavnića

Maja Marinković bacila oko na Zvezdana Slavnića

Vesti online 16.04.2023
Kontroverzna zadrugarka Maja Marinković tokom izlaganja u Beloj kući, otkrila je javno da je Zvezdan Slavnić njen tip muškarca. – Imam svoj tip muškarca i ako kada pogledaš moje tipove, nigde veze sa vezom. Ja volim kad je neko šmeker, mangup, a… »
"U vezi si, ali..." Maja priznala Zvezdanu emocije na praznik, čekala je ovaj trenutak, Anđela na aparatima!

"U vezi si, ali..." Maja priznala Zvezdanu emocije na praznik, čekala je ovaj trenutak, Anđela na aparatima!

Alo 16.04.2023
Palo priznanje. Tokom sinoćne "Igre istine", Ivan Marinković postavio pitanje je Maji Marinković vezano za njen odnos sa Zvezdanom Slavnićem, te je usledilo zadrugarkino priznanje da je bivši robijaš baš po njenom ukusu. - Da li je istina da ti se… »
Šok obrt u rijalitiju: Maja Marinković bacila oko na Zvezdana Slavnića: "dobar je frajer!" Anđela će odlepiti

Šok obrt u rijalitiju: Maja Marinković bacila oko na Zvezdana Slavnića: "dobar je frajer!" Anđela će odlepiti

Blic 16.04.2023
Kontroverzna zadrugarka Maja Marinković tokom izlaganja u Beloj kući, otkrila je javno da je Zvezdan Slavnić njen tip muškarca. - Imam svoj tip muškarca i ako kada pogledaš moje tipove, nigde veze sa vezom. Ja volim kad je neko šmeker, mangup, a da… »
"Volim kad je neko mangup a da nije seljačina" Maja Marinković priznala simpatije prema Zvezdanu, pa mu se javno obratila!

"Volim kad je neko mangup a da nije seljačina" Maja Marinković priznala simpatije prema Zvezdanu, pa mu se javno obratila!

Kurir 16.04.2023
Kontroverzna zadrugarka Maja Marinković tokom izlaganja u Beloj kući, otkrila je javno da je Zvezdan Slavnić njen tip muškarca. - Imam svoj tip muškarca i ako kada pogledaš moje tipove, nigde veze sa vezom. Ja volim kad je neko šmeker, mangup, a da… »

Vesti dana »